Unicorn Systems se stal Red Hat Advanced Business Partner

Softwarová společnost Unicorn Systems se stala Red Hat Advanced Business Partner se specializací na dodávku Red Hat JBoss Middleware řešení. Status Red Hat Advanced Business Partner umožňuje společnosti Unicorn Systems dále prohlubovat své aktivity na poli integrace a vývoje aplikací využívajících široké portfolio  produktů Red Hat JBoss Middleware.    (TZ)

Softwarová společnost Unicorn Systems již od roku 2008 pro své zákazníky v řadě evropských zemí implementuje a integruje informační systémy s využitím komplexního portfolia produktů Red Hat JBoss Middleware. Zkušený tým certifikovaných specialistů, konzultantů i vývojářů Unicorn Systems pomáhá zákazníkům na všech úrovních řešit dodávky informačních systémů, od úvodních strategických rozhodnutí, přes implementaci a integraci, až po nasazení a provoz a následný rozvoj systému. Díky obchodní spolupráci s Red Hat se Unicorn Systems dostává do čela poskytovatelů řešení využívajících produkty Red Hat JBoss Middleware v České a Slovenské republice.

Od roku 1993 Společnost Red Hat vyvíjí, dodává a podporuje open source řešení vytvářená pro podniky. Portfolio Red Hat JBoss Middleware se skládá ze softwaru připraveného pro podniky, který využívá výhod inovace a transparentnosti open source softwaru, zatímco eliminuje jeho rizika a nabízí jej na trhu v podobě připraveném pro podnikové nasazení. Řešení Red Hat JBoss Middleware poskytují podnikům dlouhodobou a kvalitní stabilitu, referenční implementace, víceletou údržbu a podporu pro vývojáře a výrobu na základě dohody o úrovni poskytovaných služeb (SLA), očekávané od tradičních proprietárních řešení.

Členové partnerského programu Red Hat poskytují vysokou přidanou hodnotu díky využití hlubokých technických znalostí a schopností navrhnout, naplánovat a implementovat řešení postavené na produktech Red Hat, splňující náročné technické i funkční požadavky.

„Zákazníci vyžadují od nových řešení vzájemnou spolupráci a otevřenost, což je právě to, co jim prostřednictvím portfolia open-source produktů Red Hat přinášíme. Přidanou hodnotou pro zákazníky jsou naše know-how a bohaté zkušenosti s dodávkami těchto řešení prakticky v celé Evropě. Tyto zkušenosti využíváme i při realizaci projektů na domácím trhu,“ dodal k navázání spolupráce Jan Konrád, International Services Director, Unicorn Systems.

“Získání statusu Red Hat Advanced Business Partner je výsledkem intenzivní spolupráce obou společností. Společnosti Red Hat a Unicorn vidí velké příležitosti na českém a slovenském trhu s open source řešeními. Věříme, že tato nová spolupráce umožní společnosti Unicorn vytvářet a nabízet svým zákazníkům nová a inovativní řešení založená na portfoliu produktů a služeb Red Hat JBoss Middleware,“ řekl Krzysztof Rocki, Regional manager, Central Eastern Europe, Red Hat.