Čtvrtý seminář představí aktuální řešení společnosti McAfee určená zejména enterprise zákazníkům

Praha, 26. listopadu 2013 – DataGuard, bezpečnostní divize společnosti PCS spol.
s r. o., připravuje na 5. prosince 2013 poslední odborný seminář v tomto roce, který bude věnován řešením společnosti McAfee, zejména s důrazem na enterprise řešení pro sběr, analýzu, korelaci a reporting událostí. Představeny budou i novinky v oblasti zabezpečení mobilních aplikací. Účastníkům semináře se budou věnovat specialisté na McAfee řešení z divize DataGuard a systémový inženýr společnosti McAfee pan Jan Strnad. Informace o detailním programu naleznete na níže uvedeném linku. (TZ)

Divize DataGuard také spustila poslední speciální obchodní akci v tomto roce – 20% akční slevu na McAfee řešení.

„Až do 28. února 2014 mají naši zákazníci možnost nakoupit veškerá řešení společnosti McAfee, jedné z nejrespektovanějších společností v tomto oboru, s 20% slevou. Akční nabídku jsme připravili v návaznosti na reakce našich klientů a zájem o McAfee bezpečnostní řešení“, uvádí Aleš Pikora, ředitel divize DataGuard.

Detailní informace o akční cenové nabídce řešení McAfee naleznete na: http://www.pcs.cz/dataguard/aktuality.html/45_763-akcni-nabidka-mcafee/1 .

Vzdělávejte se s námi!

Termín: 5. prosince 2013

Začátek: 08.45 h.

Místo konání: SWS a. s. Praha, Uhřiněveská 1227/4, Praha 10 – Strašnice
GPS: N 50° 3′ 56.627″ E 14° 30′ 22.935″

Přihlášení: http://www.pcs.cz/dataguard/registrace.html
Bližší info: http://www.pcs.cz/dataguard/aktuality.html/45_764-pozvanka-na-seminar/1

Pro velký zájem, prosíme, o registraci co nejdříve. Děkujeme.

Cyklus seminářů je určen IT profesionálům – technickým pracovníkům IT, IT bezpečnostním manažerům, správcům IS/IT i zájemcům z řad médií. Účast je pro zájemce zcela zdarma. Cílem seminářů je poskytnout zájemcům možnost se pravidelně vzdělávat a získávat přehled o tomto stále se vyvíjejícím oboru.

Divize DataGuard,  tradiční dodavatel bezpečnostních řešení špičkové kvality s přidanou hodnotou, vznikla v roce 1992. Zastupuje zahraniční výrobce komplexní antivirové ochrany. Je distributorem produktů Kaspersky Lab v ČR a SR, „Elite Partnerem“ společnosti McAfee, partnerem společnosti Fortinet a ESET. DataGuard je držitelem nejvyšších úrovní partnerství, které předpokládají technické a obchodní certifikace. Na základě požadavků zákazníka nabízíme širokou škálu služeb v oblasti bezpečnosti dat od analýzy bezpečnostních rizik, navržení řešení, instalace testovacích produktů až k následné realizaci doporučených postupů. Běžnou součástí všech služeb je hot-line a hot-mail servis, pravidelné kontroly nainstalovaných produktů, stálá technická pohotovost, školení zaměstnanců nebo úplný outsourcing bezpečnostních prvků.

Skupina PCS

Společnosti sjednocené pod názvem PCS se zabývají širokým spektrem činností – od komplexních služeb v oblasti zabezpečovacích a komunikačních systémů, detekce nebezpečných předmětů, přes dodávky analytických přístrojů a měřících ústředen, až po řešení bezpečnosti dat. Významnou součást tvoří vývoj vlastního ekonomického software a nemocničních informačních systémů.

Skupina PCS působí na českém a slovenském trhu již od roku 1990, zaměstnává přes 100 pracovníků a její roční obrat se pohybuje okolo 200 milionů Kč (2012). Vzájemná synergie jednotlivých činností je zárukou rozvoje a stability i do dalších let. Společnosti sídlí ve vlastních objektech v Praze, Brně a Blansku, její dceřiná společnost je aktivní v Bratislavě. Více informací najdete na www.pcs.cz
a www.pcs.sk .