Synology představuje RackStation RS814

Praha, 26. 11. 2013 – Společnost Synology® uvádí na trh RackStation RS814, snadno škálovatelný čtyřšachtový NAS server typu rackmount. Je navržený jako výkonné a plně vybavené síťové úložiště, které je díky Synology RX410 možno rozšířit až na 32 TB. (TZ)

„RS814 dokáže naplnit požadavky dnešních podniků, které musí reagovat na neustále rostoucí potřeby trhu, a přitom zůstat ekonomicky konkurenceschopní,“ říká Nicole Lin, produktová manažerka Synology. „Díky kombinaci vysokého výkonu, špičkové spolehlivosti a možnosti rozšíření o řadu dalších užitečných business funkcí, nabízí RS814 uživatelům komplexní řešení úložiště při zachování ideální ceny.“

Synology RackStation RS814 je navrženo tak, aby nabídlo optimální poměr mezi cenou a výkonem. Je vybaveno 1,33 GHz dual-core procesorem a LinkAggregation, díky čemuž je schopné nabídnout rychlost čtení 210 MB/s a zápisu 130 MB/s při konfiguraci RAID 5 v prostředí Windows®. Celkový výkon ještě navyšuje integrovaná Floating-Point Unit (FPU) a operační paměť 1 GB DDR3, zajišťující rychlejší práci s multimédii a pohodlný multi-tasking. Navíc RS814 přichází s novým způsobem šifrování hardwaru, který předčí předchozí generaci 4-šachtových NAS až o 60 % vyšší rychlostí zápisu i čtení při přenosu AES 256-bitových šifrovaných souborů.

Velkou výhodou úložiště Synology RS814 je jeho spolehlivost. RackStation přichází s disky, které je možné vyměnit za provozu a dvěma Gigabit Ethernetovými porty, chránícími zařízení proti výpadku a umožňujícími nepřetržitý provoz. Zcela nové je také zabezpečení pevného disku, který brání neautorizovanému nebo náhodnému přístupu cizích osob.

Synology RackStation RS814 běží na intuitivním operačním systému DiskStation Manager (DSM) 4.3, který poskytuje celou řadu užitečných aplikací umožňujících vyšší produktivitu práce. Synology byla zvolena „PCMag Business Choice Award 2013 winner“, když získala nejvyšší hodnocení v každé oblasti průzkumu, včetně spolehlivosti, celkové spokojenosti, hodnoty a ochoty doporučit produkt dalším uživatelům.

Pro více informací prosím navštivte: http://www.synology.com/cs-cz/products/overview/RS814

Synology v kostce

Společnost Synology využívá všech výhod nejnovějších technologií a nabízí firemním i domácím uživatelům spolehlivý a cenově dostupný způsob centralizovaného ukládání dat, jednodušší zálohování dat, sdílení a synchronizaci souborů napříč nejrůznějšími platformami a okamžitý a snadný přístup k těmto datům. Společnost Synology si klade za cíl dodávat produkty s pokročilými funkcemi a zajišťovat špičkové služby zákazníkům. Oficiální internetové stránky společnosti jsou www.synology.com.