AT Computers distributorem tabletů TB Touch

Ostrava, 29. 11. 2013 – Společnost AT Computers, největší český distributor IT, rozšiřuje svoje portfolio tabletů o novou značku TB Touch. (TZ)

Tablety značky TB Touch jsou výjimečné svým příjemným designem a skvělým výkonem čtyřjádrových procesorů podpořeným operačním systémem Android 4.1 (Jelly Bean). V nabídce uživatel najde tablety od úhlopříčky 7“ až po velké 9,7“ řešení. Nejvyšší model z nabídky – 9,7″ Ignis – se pyšní nádherným IPS UltraHD displejem s rozlišením 2048×1536 bodů. Tablety TB Touch jsou dále vybaveny až 1 GB operační paměti a 8 GB interní paměti, kterou je možné dále rozšířit pomocí microSD karet. V základě nabízejí též široké možnosti připojení jako je Wi-Fi, microUSB a mini HDMI konektor nebo konektor pro sluchátka.

AT Computers už pod značkou TB Print dodává na český a slovenský trh spotřební materiál pro inkoustové a laserové tiskárny, pod značkou TB Clean vynikající čisticí prostředky a pod značkou TB Energy úsporné LED žárovky.

Všechny tablety TB Touch jsou již dostupné přímo na stránkách distributora.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 10 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.