Sharp: začíná sezóna zimního grilování!

Častý déšť, nízké teploty, vlhký vzduch – léto je za námi a nějakou chvíli se nevrátí. Chladné a vlhké počasí nám brání, abychom pokračovali v našich oblíbených venkovních aktivitách, jako je například odpolední grilování. Nicméně Sharp našel způsob, jak tato omezení obejít a nabízí řešení, které vám umožní vychutnat si chutné a zdravé grilované pokrmy navzdory tomu, jaké je počasí venku. (TZ)

Mnoho milovníků jídla, kteří mají rádi obzvláště grilované maso a zeleninu, se se svými oblíbenými jídly rozloučí již na konci září. Nicméně Sharp nabízí řešení tohoto problému: grilovací sezóna nemusí skončit! Kromě tradičních funkcí, jako je automatické vaření a rozmrazování, mají mikrovlnné trouby R-642 a R-60STE funkci grilování. Nyní si můžete vychutnat talíř křupavého kuřete a grilované zeleniny bez ohledu na počasí.

Kromě samotného zařízení a skleněného teplu odolného talíře, mají mikrovlnné trouby Sharp R-642 a R-60STE funkci grilu, umístěnou v horní části, která uživateli umožní připravit grilované pokrmy rychle a snadno. Kombinací infračerveného (ohřev ze spodní části trouby) a křemenného grilu (ohřev z horní části) a kapacity 1000W bude každé jídlo, i když ho připraví nezkušený kuchař, rovnoměrně ogrilované. Díky mikrovlnným troubám Sharp nemusíte jídlo neustále kontrolovat, ani maso a zeleninu v troubě otáčet.

S pěti úrovněmi mikrovlnného výkonu u R-60STE, a jedenácti u R642, se doba čekání povážlivě zkrátila. Je ideální nejen pro gurmety, ale také pro netrpělivé a hladové návštěvy. Je třeba poznamenat, že grilované pokrmy nejsou jen chutné, ale také zdravé, díky čemuž je tento způsob přípravy potravin dokonalým řešením pro ty, kteří si hlídají svoji váhu.

Zajímavé je, že s mikrovlnnými troubami Sharp budou spokojeni nejen fanoušci grilovaných pokrmů. Unikátní funkcí těchto přístrojů je funkce „pizza“, která uživatelům pomáhá připravit tuto křupavou pochoutku velmi rychle.

Mikrovlnné trouby Sharp jsou navržené tak, aby uspokojily nejen chuť, ale i zrak. Model R-642, ve stříbrném provedení a s černým dotykovým panelem, vypadá moderně a elegantně. R-60STE je vyrobená z nerezové oceli.

Domácí spotřebiče Sharp

Sharp vyrábí domácí spotřebiče déle než 50 let – počínaje mikrovlnnými troubami, po zařízení vybavená technologií Plasmacluster. Společnost nikdy nepřestává inovovat a snaží se nacházet nové způsoby, díky nimž je život snazší a pomáhá svým zákazníkům starat se o jejich zdraví. Společnost Sharp vytvořila širokou řadu inovativních domácích produktů, včetně mikrovlnných trub, které se úspěšně vyrábí déle než 40 let. Mezi nabízené produkty také patří nejmodernější chladničky s řadou speciálních funkcí. Klimatizační zařízení a čističky vzduchu Sharp využívají unikátní technologii Plasmacluster a vytváří ve Vaší domácnosti čisté a zdravé prostředí.

O Sharp

Společnost Sharp působí na trhu více než 100 let. Od roku 1912 neustále roste, uvádí na trh nové produkty s těmi nejmodernějšími technologiemi. Společnost Sharp je světový lídr v oblastech LCD, LED a fotovoltaiky. Je to jediná společnost na světě, která svým zákazníkům nabízí televizory s technologií Quattron a jiné výrobky určené k použití v domácnosti s technologií Plasmacluster. Nejen, že Sharp vytváří inovativní produkty, ale také utváří nový životní styl ve dvacátém prvním století. Naše nápady zlepšují, zjednodušují a usnadňují každodenní život, jak doma, tak i v práci. Produkty Sharp lze jednoduše používat v kancelářích a továrnách, obývacích pokojích a kuchyních. Naše hledání nových dimenzí se zakládá na třech pilířích: řešení pro domácnost, kanceláře a mobilní systémy. Rozvoj a výzkum má pro Sharp zásadní význam. Společnost i nadále investuje do výzkumu a rozvoje a ve výzkumných centrech po celém světě zaměstnává více než 8 000 lidí. Díky tomu společnost přispěla k rozvoji řady technologií, které se používají nejen ve vlastních výrobcích Sharp, ale také v produktech vyráběných naší konkurencí. Produkty Sharp zahrnují širokou řadu spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, multifunkčních zařízení pro kanceláře, LED osvětlení, stejně jako mobilní telefony a solární panely. Kromě toho, pracujeme na vývoji klíčových digitálních komponentů elektrických zařízení.

www.sharp.cz