Sharp přináší interaktivnější jednání díky Touch Display Link 2.0 and BIG PAD

Londýn, 29. října 2014 –Sharp Europe dnes oznamuje aktualizovanou verzi své aplikace pro podporu jednání Touch Display Link 2.0, která spojí dotykovou obrazovku Sharp BIG PAD až s 50 mobilními zařízeními ve stejné síti. Touch Display Link umožní sdílení obrazovky a přenos souborů mezi BIG PAD, tablety a smartphony a uživatelům umožní ovládat BIG PAD dálkově, včetně použití nástroje na psaní. (TZ)

Michael Bailly, ředitel oddělení plánování produktů a marketingu, Visual Solutions, Sharp Europe, řekl: „Kombinace BIG PAD a Touch Display Link vše usnadňuje. Umožňuje interaktivní prezentaci informací a na vaše publikum učiní velký dojem. Touch Display Link nejen přenáší obsah z velké obrazovky na malou obrazovku, ale umožní vám komunikovat s kolegy v reálném čase, aniž byste seděli ve stejné místnosti.”

„Během našeho výzkumu s kancelářskými pracovníky jsme zjistili, že během setkání nemá každý možnost aktivně spolupracovat. Pouze 42% lidí popisuje setkání a jednání, kterých se zúčastnili, jako „spolupracující“. BIG PAD a Touch Display Link mají spolupráci vestavěnou.”

Nové funkce Touch Display Link 2.0 zahrnují:

  • Vhodnost pro podniky a velké kanceláře: Až 50 zařízení lze připojit k BIG PAD, a to včetně zařízení Apple, Android a Windows PC. Zařízení musí být ve stejné síti, ale lze je použít dálkově např. v případě osob, které pracují v jiné kanceláři nebo doma.

  • Nástroje pro psaní: Uživatelé mohou na BIG PAD psát prostřednictvím svého zařízení a zpřístupněním svého softwaru pro ruční psaní. BIG PAD umožní souběžné psaní až čtyřem uživatelům, kteří používají bezdrátově zapojená dotyková pera.

  • Sdílení fotografií: Uživatelé mohou svým zařízením zachytit fotografii a sdílet ji. Funkce „oprava snímku“ opravuje rozostřené snímky ještě před jejich zobrazením.

  • Psaní poznámek: Na mobilních zařízeních lze prostřednictvím snímku z BIG PAD a označením na lokálním zařízení vytvářet poznámky.

  • Automatický záznam z jednání: Po setkání lze obsah zobrazený na BIG PAD uložit a zaslat do všech zařízení.

Díky řadě interaktivních funkcí, včetně souběžného psaní až čtyřmi osobami a sdílení dat ze vzdálených lokalit, je BIG PAD společnosti Sharp dokonalým zařízením pro spolupráci skupin při jednání a slouží ke zrychlení úkolů, které vyžadují vstup od více uživatelů – to vše díky použití jedné vysoce interaktivní tabule.

Touch Display Link 2.0 je předinstalovaný na modelu Sharp BIG PAD A. Na modelu BIG PAD B je volitelný.

Další informace na:

www.sharp.eu

www.humansinvent.com

www.twitter.com/Sharp_Europe

http://www.linkedin.com/company/sharpeurope/

www.facebook.com/SharpEurope

www.youtube.com/SharpEurope

O vizuálních řešeních Sharp

Coby vynálezce a pření výrobce displejů nabízí společnost Sharp rozsáhlou řadu displejů a řešení pro jakýkoli typ profesionálního prostředí. Obrazovky s úhlopříčkou až 90 palců přináší vynikající funkce, např. vysoký jas a neuvěřitelnou kvalitu obrazu s nižší spotřebou energie i při provozu 24/7. Některé modely rovněž využívají pokročilých funkcí, např. spolehlivosti, interaktivity a ultra vysokého rozlišení. Produkty Sharp vám pomáhají komunikovat, spolupracovat a šířit informace. Proto je Sharp dokonalým řešením. Další informace na: www.sharp.eu