Sharp přináší první na trh první certifikovaný Windows collaboration display

Praha, 7. listopadu 2019 – Sharp dnes oznámil dostupnost celosvětově prvního Windows collaboration displeje s certifikací Microsoft Skype for Business. Tato další generace 4K Ultra HD displejů je navržena pro podporu a zlepšení týmové práce. 70” interaktivní displej pro podnikovou sféru splňuje specifikace Microsoft a je spojením cenami ověnčené technologie Sharp a senzorů, jež umí pracovat s řešením Microsoft Azure Digital Twins pro monitoring prostorů určených ke spolupráci.  

Windows collaboration display od Sharp poskytuje podnikům nástroje pro okamžité spojení a spolupráci. Celosvětově první displej oceněný certifikaci Skype for Business je dodáván s integrovanou vysoce kvalitní kamerou vybavenou 4K senzorem, mikrofonem pro vzdálené pole a reproduktory, aby uživatelům poskytoval dokonalý, vysoce kvalitní prožitek z obrazu i zvuku. USB-C konektor také poskytuje jednoduché připojení a snižuje množství času věnované nastavení zařízení nezbytného pro schůzky.

Dle zprávy společnosti Sharp na téma „Vytváření dokonalého prostředí pro jednání“, která se věnuje dopadu vnitřního prostředí na výkonnost kancelářských pracovníků, by mohli zaměstnavatelé o 20 procent zvýšit výkon svých pracovníků pouhým zvýšením přívodu čerstvého vzduchu do kanceláří a jednacích prostor. Senzory Internet of Things (IoT) na Windows collaboration displayi tento typ dat monitorují a předávají je do platformy Azure Digital Twins. Tím pomáhá se správou prostředí pracovních prostor.

Tyto vyspělé funkce jsou součástí vize společnosti Microsoft přinést na pracoviště výkon inteligentního cloudu za využití AI a IoT a nástrojů pro produktivitu s cílem vytvořit produktivnější prostředí s vyšší mírou možnosti spolupráce. Podniky budou schopny tato využívat pro zlepšené řízení systémů vytápění, klimatizace a rezervace místností na základě skutečně využitého prostoru.

Windows collaboration display od Sharp byl navržen pro bezproblémovou integraci s běžnými nástroji Microsoft, které již jednotlivci i organizace na pracovišti využívají. Office 365 organizacím poskytuje digitální centrum pro týmovou spolupráci pomocí platformy Microsoft Teams, jež na jediném místě pro snadnější spolupráci v rámci skupiny sdružuje konverzace, obsah i potřebné nástroje. 

70“ interaktivní displej také přináší nejvyšší komfort spolupráce jako při psaní perem na papír – tedy dojem a okamžitou odezvu, jež se skutečně přibližují tomuto stylu práce. 10-bodový P-CAP dotyk přináší intuitivní dotykový dojem a umožňuje uživatelům při prezentacích pracovat s vyšší mírou sebevědomí.

Lukáš Krejčů, Product Manager VS, Sharp Electronics CEE, uvádí: „Sharp je pyšný na to, že pomocí Windows collaboration displaye umožňuje nástup nové generace týmové produktivity a spolupráce – zkrátka přijdete, připojíte se a můžete společně pracovat. Zároveň ale také monitoruje vaše pracovní prostředí a pomůže vám s jeho optimalizací. Displej představuje ideální zařízení, u něhož lze zvyšovat inteligenci. Je středobodem jednací místnosti a vaším oknem ke zbytku týmu i celému okolnímu světu.

Windows collaboration display je již nyní k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů. Pro bližší informace navštivte https://www.sharp.cz/cps/rde/xchg/cz/hs.xsl/-/html/windows-collaboration-display.htm

Sharp – „Be Original.“

Společnost Sharp Electronics CEE mění způsob, jakým organizace pracují s informacemi. Podporuje u zákazníků řešení toku dokumentů a integrace IT procesů, pomáhá jim rozvíjet, vizualizovat, řídit a sdílet informace.

Služby na základě nejnovějších technologií pomáhají dosáhnout úplné kontroly nad informacemi používanými ve společnosti, což platí pro digitální i tištěné dokumenty.

Sharp vyrábí MFP, produkční tiskové systémy pro kancelářské prostředí a digitální tiskárny nejvyšší kvality. Nabízí rovněž širokou škálu displejů pro nejrůznější účely – video stěny, systémy digital signage a inovativní interaktivní dotykové displeje pro podnikatelskou sféru i školství. 

V souladu s mottem „Be Original.“ Sharp vyvíjí nová řešení, jež podporují individuální výraz a jedinečné potřeby zákazníků napříč celou oblastí CEE. 

Další informace o řešeních nabízených naší společností naleznete na webové adrese:

www.sharp.cz