Jiangsu JiaMeng Electrical Equipment volí Infor pro podporu výroby

PRAHA – 2. prosince 2013 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, ohlásila, že Jiangsu JiaMeng Electrical Equipment, čínský výrobce kabelážních doplňků, zvolil řešení Infor LN, Infor ION, Infor Ming.le, Infor BI a Infor Motion s cílem efektivního řízení komplexních podnikových aktivit. Firma Jiangsu JiaMeng Electrical Equipment se obrátila na Infor, protože Infor nabízí různá řešení pro podporu současných a budoucích podnikových strategií umožňují dosáhnout specifických výrobních a celopodnikových cílů. (TZ)

Jako výkonný ERP systém pomůže Infor LN firmě urychlit reakci na požadavky trhu, redukovat náklady a integrovat projektové řízení v celé výrobní síti. Organizace bude mít k dispozici specializované nástroje pro plánování vnitropodnikového a dodavatelského řetězce s cílem vytvořit štíhlé, poptávkou řízené dodavatelské sítě a přizpůsobit řízení prodeje a objednávek individuální zákaznické poptávce. Aplikace Infor LN bude propojena s ostatními systémy v infrastruktuře prostřednictvím Infor ION, middlewarového řešení společnosti Infor.

Součástí implementace je také Infor Ming.le, komplexní platforma pro sociální spolupráci a efektivnější podnikové procesy ve společnosti.  Pracovní týmy budou schopné organizovat nejrůznější konverzace na celopodnikové úrovni, sdílet důležité obrazovky, data a přílohy, mít k dispozici relevantní data automaticky zobrazovaná v závislosti na kontextu diskuse. To pomůže zaměstnancům efektivněji spolupracovat v rámci podniku.

„Naše společnost hledala integrované řešení, které by pomohlo zlepšit procesy, obstarávalo řízení nákladů a podporovalo podnikovou strukturu,“ řekl Fan Junfeng, generální ředitel Jiangsu, JiaMeng Electrical Equipment. „Infor byl jediným dodavatelem, který nám dokázal poskytnout obchodní transparentnost a potřebnou podporu. Všechny nové aplikace nám pomohou zvýšit produktivitu a komunikaci v celém podniku.

Kromě toho bude Jiangsu JiaMeng Electrical Equipment schopen poskytnout uživatelům přístup do systémů, k informacím a procesům kdykoliv a odkudkoliv s využitím zabezpečeného prostředí Infor Motion. A řešení Infor BI poskytne finanční a operativní reportování a analýzy, dashboardy, plánování, rozpočtování, forecastování, na rolích postavené analýzy, data mining a funkcionality finanční konsolidace.

„Organizace potřebují převzít kontrolu nad všemi aspekty svých podnikových aktivit, aby zůstaly agilní a efektivní v dnešním neustále se měnícím obchodním prostředí,“ řekl Meng Yongqiangt, obchodní ředitel Infor v Číně. „Výrobní řešení společnosti Infor kompletně podporují všechny produkční procesy pro současnou moderní výrobu – od výroby na zakázku až po opakovanou produkci – a nabízejí nástroje, které rychle reagují na požadavky segmentu průmyslové výroby.“

Aktuální informace

O společnosti Infor

Infor zásadně mění způsob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70 000 zákazníkům ve více než 200 zemích zefektivňovat podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám v oblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady vyznačující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zaměřeným designem, který je jednoduchý, přehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní způsoby nasazení softwaru, které nabízejí nejrůznější možnosti jeho provozování, včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

Zákazníky společnosti Infor je:

  • 19 z 20 největších leteckých výrobců

  • 12 ze 13 největších firem z high-tech průmyslu

  • 10 největších farmaceutických společností

  • 84 ze 100 automobilových subdodavatelů

  • 21 z 25 největších amerických nemocnic

  • 31 z 50 největších průmyslových distributorů

  • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců

  • 5 z 10 největších pivovarů