Zapakatel pomáhá Dětskému domovu Charlotty Masarykové, i vy můžete přispět

Praha 2. prosince 2013 — Zapakatel.cz od listopadu pomáhá Dětskému domovu Charlotty Masarykové formou tradičního prodeje voucherů. Koupí voucherů v  hodnodě 20, 50, 100 nebo 500 Kč mohou lidé přispět dětskému domovu na vybudování bezpečného dětského hřiště. Zbývá posledních několik dní do uzavření sbírky. Kompletní částka, ze které si Zapakatel.cz nic neponechává, bude předána 7. prosince 2013. (TZ)

Dětský domov Charlotty Masarykové najdete na Zbraslavi a na Internetu na adrese www.ddzbraslav.cz a vybrané prostředky budou v prvé řady použity na vybudování bezpečného dětského hřiště, které malým obyvatelům domova prozatím citelně chybí.

Pomožte částkou dle vlastního uvážení

Pomozte prostřednictvím Zapakatel.cz malým obyvatelům Dětského domova Charlotty Masarykové! 15 holčičkám a 15 klukům, kteří zde v současné době žijí, můžete svým příspěvkem pomoci k lepšímu zázemí, aby se v domově cítili co nejlépe!.

V domově chybí vyhovující dětské hřiště, zastřešení terasy, bezbarierový přístup, kamerový systém, prostředky by byly potřeba také k vybudování výtahu, rekonstrukci sociálního zařízení a ke koupi tabletů určených k výuce. Nutně schází rodinné auto, které by umožnilo přepravu dětí.

Prostředky vybrané prostřednictvím Zapakatel.cz pomohou zaplatit bezpečné dětské hřiště a pokud by se podařilo vybrat více, budou finance použity na některou z potřeb uvedených výše.

Vouchery v hodnotách 20, 50, 100 nebo 500 Kč můžete koupit okamžitě na adrese www.zapakatel.cz/s/12056

Částka získaná zakoupením voucheru bude kompletně předána Dětskému domovu, Zapakatel.cz si z částky nic neponechává.

 Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je třetí největší český slevový server a na Slovensku působí jako Zabagatel.sk. Na trhu působí od léta roku 2010, v březnu 2011 otevřel v Praze první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé kupovat slevy, včetně slev speciálních či nevyužitých voucherů, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace. V září 2011 bylo otevřeno druhé zákaznické centrum v Brně.

Zapakatel.cz a Zabagatel.sk najdete na www.zapakatel.cz a www.zabagatel.sk, stejně tak jako na sociálních sítích Facebook (Zapakatel.cz a Zabagatel.sk), Twitter.com (@Zapakatel.cz),  Google+ (Zapakatel.cz) a Foursquare (Zapakatel.cz).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s