Noví majitelé telefonů Nokia Lumia získají audioknihu Hobit zdarma

O audioknize Hobit

Hobit, kniha geniálního fantasy spisovatele J. R. R. Tolkiena, je v prvním plánu pohádkový příběh o velké cestě čaroděje Gandalfa, družiny trpaslíků a hobita Bilba Pytlíka za pokladem střeženým drakem Šmakem. V plánu druhém je to ovšem jeden z prvních kamenů rozsáhlého a světoznámého cyklu příběhů, legend a mýtů z dávné Středozemě, které svého autora proslavily po celém světě. Knihu Hobit vydal Tolkien v roce 1937 – vcelku bez většího zájmu. Ani on sám nejspíš netušil, že se pro něj i pro budoucí čtenáře stane vstupní branou do fascinujícího světa Středozemě, který se o dvacet let později stane dějištěm mytického souboje Dobra a Zla – války o Prsten moci, jež zachytil v eposu Pán prstenů. Audioknihu Hobit vydalo vydavatelství Tympanum a standardní cena audioknihy v elektronickém formátu činí 299 Kč.

O službě Audiotéka.cz

Audiotéka je služba poskytující mobilní přístup k audioknihám působící v několika evropských zemích. Během dvou let svého působení v Česku Audiotéka prodala přes šedesát tři tisíc digitálních audioknih, mobilní aplikace Audiotéka mají na kontě už sto tisíc stažení a více než pětadvacet tisíc uživatelů Audiotéku aktivně používá. Milovníci audioknih mohou vybírat z více než 1700 titulů mluveného v češtině a slovenštině. K nákupu i poslechu audioknih lze využít aplikace Audiotéka pro chytré mobilní telefony a tablety na platformách iOS (Apple), Android i Windows Phone nebo web www.audioteka.cz, kde se nahrávky dají stáhnout v MP3 formátu do počítače nebo MP3 přehrávače.

O řadě Nokia Lumia

Nokia Lumia je řada chytrých telefonů společnosti Nokia. Obsahuje několik modelů s různě velkými displeji a v různých cenových kategoriích. Všechny spojuje nejmodernější operační systém Windows Phone s řadou exkluzivních funkcí, služeb a aplikací, jako je například fotografická technologie PureView, mapové služby Here nebo bezdrátové nabíjení.

O společnosti Nokia

Společnost Nokia je globálním leaderem v oblasti mobilních komunikací, jehož produkty se staly integrální součástí životů lidí po celém světě. Každý den více než 1,3 miliardy lidí používá svůj telefon Nokia k zachycení a sdílení zážitků, přístupu k informacím, k nalezení cesty nebo jednoduše k tomu, aby si spolu popovídali. Technologické a designové inovace společnosti Nokia z této značky vytvořily jednu z nejznámějších značek světa. Pro více informací navštivte http://www.nokia.com/about-nokia.