Přehrávač Lara má dvě sestry – jednu hezčí a chytřejší než druhou

Holešov, 16. 12. 2013 – společnost ELKO EP nyní nabízí rozšířené varianty oblíbeného přehrávače Lara. První z nich má navíc funkci videotelefonu, druhá k tomu přidává kompletní integraci do systému iNELS Multimédia. (TZ)

Miniaturní, síťový přehrávač hudby a internetových rádií s barevným OLED displayem se už dávno stal vyhledávaným pomocníkem hudbymilovných zákazníků. S Larou máte doma tisíce stream rádií, přehrát můžete soubory multimediálních serverů nebo připojit externí zdroje hudby jako je iPhone, iPod, MP3 přehrávač nebo telefon.

        V nabídce firmy ELKO EP se teď objevily její rozšířené verze. LARA domovní videotelefon dělá z internetového rádia komunikační zařízení pro celou rodinu – domácí interkom. Propojení s dveřními hláskami 2N, umožňuje přenášet na LARU i video.

        Dalším a v řadě internetových rádií nejvyšším přírůstkem do rodiny je LARA s přívlastkem iNELS Multimedia.  Ta nabízí uživatelům krom streamu internetových rádií, přehrávání multimediálních souborů ze síťového úložiště, připojení externích zdrojů a funkce videotelefonu ještě další výhodu. Zařízení LARA Multimedia je možné přes iMM Server začlenit do systému inteligentní elektroinstalace iNELS a přehrávat hudbu uloženou na jeho serveru. Každá LARA v systému se tak dá ovládat prostřednictvím aplikací v chytrém telefonu, tabletu nebo z televizní obrazovky.

        LARA je se světem propojena pomocí Ethernetové sítě, po které je také napájena. Vrcholná LARA je navíc vybavena integrovaným 10W zesilovačem, další reproduktory se připojují přes externí zesilovač. Všechny tři LARA přehrávače jsou vybaveny barevným OLED displejem a ukrývají se v rozměru a designu vypínače LOGUS90.

LARA Radio pořídíte za cenu od 4490 Kč bez DPH, variantu LARA iNELS Multimedia pak od 6490 Kč bez DPH.

Více informací najdete zde: http://eshop.elkoep.cz/lara-radio-hlinikova–detail-2ZZ2000101.aspx a zde: http://eshop.elkoep.cz/lara-inels-multimedia-bila–detail-2MI3000101.aspx

###

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz nebo na https://www.facebook.com/#!/iNELSJednouNohouDoma