Vánoční dárky last minute v Electro Worldu

Praha, 17. prosince 2013 – Stále mnoho lidí nechává nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Důvodem je často nedostatek volného času. I proto řada prodejců nabízí jejich zakoupení ještě na Štědrý den. Výjimkou není ani Electro World. V jeho kamenných prodejnách lze pořídit dárek 24. prosince do 14 hodin. Aby si opozdilci byli jistí, že požadovaný výrobek na prodejně naleznou, mohou využít nabídky rezervace zboží přes call centrum či prostřednictvím internetového obchodu, nejpozději však 24. prosince do 11 hodin. (TZ)

Otevírací doba kamenných prodejen Electro Worldu o Vánocích

Nákupní horečka před Štědrým dnem nabírá na obrátkách a nanovo se v Electro Worldu opět rozjíždí s povánočními slevovými akcemi, které startují 26. prosince od 9.00 hodin. „Čím dál tím víc lidí dostává pod stromeček hotovost. I pro ně jsou proto slevové a výprodejové akce vhodnou příležitostí k nákupu elektroniky,“ říká Jiří Čihák, PR manažer Electro Worldu v České republice a na Slovensku. Na Silvestra bude otevřeno ve všech prodejnách do 16:00 hodin. Výjimku tvoří akorát prodejny Electro Worldu v Plzni (do 15:00 hodin), Českých Budějovicích (také do 15:00 hodin) a Liberci (do 14:00 hodin).

Datum

Otevírací doba

6. – 23. prosince

prodloužená otevírací doba: 9:00 – 22:00

24. prosince

9:00 – 14:00

25. prosince

zavřeno

26. prosince – 30. prosince

9:00 – 21:00.

Od 26. prosince začínají slevové akce

31. prosince

9:00 – 16:00

1. ledna

Zavřeno

od 2. ledna

9:00 – 21:00

Nákup z e-shopu

Objednávat zboží na internetu lze s dovozem domů do středy 18. prosince. Od 19. prosince do 23. prosince bude pak možné zboží nakupovat v e-shopu s tím, že se dá vyzvednout na příslušné pobočce do konce otevírací doby. Na Štědrý den lze poslední objednávku přes e-shop zadat do 11:00 hodin a potom si ji zájemce může na příslušné pobočce vyzvednout.

Rezervace zboží přes call centrum

Zákazníci si mohou zboží v Electro Worldu rezervovat za pomoci call centra na telefonním čísle 810 396 753. V provozu je každý všední den od 8:00 do 20:00. Poslední předvánoční sobotu a neděli od 9:00 do 18:00. Před Vánoci bude posledním dnem provozu pondělí 23. prosince.

Rezervace zboží online

Širokou nabídku zboží budou moci lidé vybírat i z pohodlí domova. Na internetových stránkách www.electroworld.cz je možné si zarezervovat zboží na konkrétní prodejně, kde bude do dvou hodin od objednávky připraveno k převzetí. Poslední vánoční objednávku bude možné provézt ještě 24. prosince do 11:00. Výrobek bude poté dostupný na vybrané prodejně do konce otevírací doby, na Štědrý den je otevřeno do 14:00.

Electro World má v České republice 23 obchodů a jelikož je součástí mezinárodní skupiny prodejců elektroniky, nabízí také nejlepší ceny na trhu. Prodej v Electro Worldu je možný i na splátky, navíc k vybraným výrobkům doporučujeme přikoupit i pojištění, které se vztahuje na poškození produktů.

O Electro Worldu

Electro World, jeden z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů, vstoupil na tuzemský trh v roce 2002. Během poslední dekády si zde vytvořil velmi silnou strategickou pozici, je jedním z lídrů maloobchodu s elektrem a ročně v jeho obchodech nakupují milióny zákazníků.  V současné době je pod značkou Electro World otevřeno v České republice a na Slovensku již 27 prodejen a síť se neustále rozrůstá, mimo jiné i o nové franšízové partnery. Společnost také úspěšně provozuje v obou zemích internetové obchody, elektroniku si mohou zájemci objednávat také prostřednictvím zákaznické linky.

Electro World patří do nadnárodní skupiny Dixons Retail, světoznámé společnosti, která se specializuje na prodej elektrických spotřebičů. Vedle značky Electro World patří do Dixons také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp, ElGiganten či Gigantti v severní Evropě, UniEuro a PC City v Itálii, Kotsovolos a Electro World v Řecku.  V současné době provozuje Dixons Retail ve 14 zemích více než 1 100 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 36 000 osob. V obchodech patřících do skupiny Dixons Retail každoročně nakupuje více než 100 miliónů zákazníků.