ELKO EP nás bude reprezentovat na digitální olympiádě

Holešov, 8. 1. 2014 – společnost ELKO EP se připravuje na největší světovou výstavu audiovizuální techniky a systémové integrace – veletrh ISE, který se koná od 4. do 6. února v holandském Amsterodamu. (TZ)

Od své loňské úspěšné účasti na této prestižní akci se společnost ELKO EP opět posunula směrem k digitální budoucnosti. Může se pochlubit mnoha zajímavými realizacemi, jako byl například hotel Movenpick v Dubaji, čokoládovna v Maďarsku nebo dům na Mallorce. Firma představila řadu nových výrobků a zajímavých inovací usnadňujících řízení chytré domácnosti, zvyšujících komfort i bezpečí a integrujících spotřebiče jako je pračka, tepelné čerpadlo, solární panely nebo domácí audio-video do systému, který lze ovládat jednoduše třeba z chytrého telefonu. Investice do vlastního vývoje, naprostá kontrola nad výrobou, podpora prodeje i důsledně kvalitní poprodejní servis přinesl společnosti ELKO EP významné kontrakty na loňském ročníku ISE a dá se očekávat, že to letos nebude jiné. Stánek ELKO EP najdete v hale číslo 1 pod označením 1-Q10.

Jedenáctý ročník veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) opět hostí nizozemská metropole a stal se nerychleji rostoucí akcí v oboru. Každoročně na něj míří vystavovatelé, udávající trendy v oblasti audio-video techniky, multimédií a jejich vzájemné propojitelnosti. V roce 2013 se zúčastnilo ISE rekordních 894 vystavovatelů a přišlo skoro 45 tisíc návštěvníků. V letošním roce obsadí výstava všech dvanáct hal amsterodamského konferenčního a výstavního centra RAI a připravuje se na vystavovatele z více než 140 zemí světa a očekává nový návštěvnický rekord. Více informací na www.iseurope.org.

###

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz nebo na https://www.facebook.com/#!/iNELSJednouNohouDoma