Nadílka u Greenhousingu ještě nekončí

Praha, 8. ledna 2014 – Úspěšná vánoční kampaň společnosti Greendata pokračuje. Bonus v podobě 30% slevy na první tři měsíce provozu server-hostingového portfolia s možností opožděného startu o 3 měsíce od objednání mají teď zákazníci až do konce ledna 2014. (TZ)

„Zachovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb, ušetřit a ještě si migraci dobře rozvrhnout, to jsou hlavní tři argumenty naší aktuální nabídky,“ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, která službu Greenhousing provozuje.

Nadílka ještě nekončí

Zákazníci, kteří se do 31. 1. 2014 rozhodnou objednat službu Greenhousing, získají automaticky nejen kvalitní server dle požadované konfigurace, ale také slevu 30 % na veškeré portfolio služeb společnosti Greendata, a to po dobu prvních tří měsíců kontraktu. Službu je možné objednat spolu s opožděným startem, který je limitován dnem 30. 4. 2014. V případě, že si zákazník objedná opožděný start, bude mu 30% sleva uznána od data předání služby.

Uvedenou slevu je možné uplatnit na základě slevového promokódu a dle platných podmínek akce. Obojí naleznete na webových stránkách www.greenhousing.cz.

O společnosti Greendata s. r. o.

Greendata s.r.o. je podnik, který se od roku 2010 pod obchodní značkou Greenhousing úzce specializuje v rámci trhu  internetových služeb na serverhosting a služby s tím související. K 1. lednu  2014 společnost obsluhovala internetové servery téměř třem stovkám firemních zákazníků mezi které patří ĆSOB Penzijní společnost, Rádio 1, Nestlé nebo pivovar Svijany.  Greenhousing je navíc postaven na myšlence co největší ekologické odpovědnosti. Společnost nabízí své služby pod hlavičkou zeleného desatera a dále podporuje CSR projekty zaměřené na životní prostředí. Další informace o společnosti: www.greenhousing.cz a www.dedikovany.cz