GAMDIAS HEPHAESTUS – headset z božské kovárny

V Brně 13.1.2014 – Společnost GAMDIAS na Českém a Slovenském trh uvádí novinku z řady profesionálních herních headsetů – GAMDIAS HEPHAESTUS. Tento ultimátní headset je určen především pro hráče a nadšence, kteří tráví většinu času se sluchátky na hlavě. Zároveň jej ocení všichni, kteří si potrpí na elegantní a osobitý design spolu s precizním provedením. (TZ)

HEPAHESTUS je vybaven speciálním hliníkovým chlazením obou mušlí, které maximalizuje komfort a pohodlí při dlouhodobém používání a nedochází tak k nepříjemnému pocení a přehřívání uší. Mušle spolu s náhlavním mostem jsou potaženy kůží a díky těmto vylepšením si každý hráč nejlépe vychutná celkový zážitek z hraní. O vysoce kvalitní věrné podání zvuku se starají 40mm neodymové  reproduktory s rozsahem 20-20KHZ. Navíc jsou sluchátka vybavena virtuálním prostorovým zvukem 7.1  a vibracemi, které napomáhají včas upozornit, odkud přesně se ve hře blíží nebezpečí.  Sluchátka totiž rozlišují odkud zvuk přichází a podle toho vibruje pravá nebo levá mušle, což dává hráči výhodu oproti soupeři, lepší přehled o situaci a možnost tak včas a přesně reagovat.

Headset je pro čistou a srozumitelnou komunikaci vybaven flexibilním mikrofonem, který si může hráč nastavit přesně do polohy, která mu vyhovuje a je doplněn o technologii pro potlačení okolních ruchů, díky jíž spoluhráči uslyší pouze hlas hráče a nikoliv například šum z ulice.

Pro potřebu rychlého vypnutí mikrofonu nebo upravení hlasitosti, je na přívodním kabelu umístěné elegantní podsvícené ovládání, takže jsou ovládací prvku zřetelně viditelné i ve tmě. Kabel má délku 2,5m což hráči umožnuje pohodlné připojení i k počítači umístěnému například pod stolem a pro maximalizaci odolnosti je kabel opleten.

Specifikace:

GAMDIAS

HEPHAESTUS

Délka kabelu

2.5m

Rozměry

232 x 100 x 216 mm

Frekvenční rozsah

20 ~ 20KHz

Připojení

USB – pozlacený konektor

Citlivost

117dB + / – 4 dB při 1 kHz

Impedance

32 Ohms

Velikost reproduktoru

40mm

Magnet reproduktoru

NdFeB

Velikost mikrofonu

6.0 * 5.0mm

Citlivost mikrofonu

-46dB + / – 3 dB

Frekvenční rozsah mikrofonu

100 ~ 10KHz

Impedance mikrofonu

2.2 K Ohms

Frekvenční rozsah vibrací

20 ~ 200Hz

Citlivost vibrací

82dB + / – 4 dB

impedance vibrací

8 Ohms

Cena: Doporučená koncová cena je 1 999,- s DPH.

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací: www.gamdias.com

O společnosti GAMDIAS Technology Co., Ltd.

GAMDIAS Technology bylo založeno v roce 2012, s týmem o víc než 40 lidech vedeným RK Hanem a úspěšně tak vytváří herní značku známou jako GAMDIAS. GAMDIAS patří do skupiny Kworld Computer Technology Co., Ltd, která byla založena v roce 1999. GAMDIAS klade důraz na základní potřeby hráčů spojené s kreativitou a uměleckou krásou. Nejenže má za cíl nastavit laťku pro kvalitu a praktičnost, ale také jít v designech nad očekávání uživatelů, což doplňuje moto společnosti – „Gaming Art in Motion“ .