Software GAMDIAS HERA – Silný nástroj pro opravdové hráče s novými funkcemi a manuálem

V Brně 25.2.2015 – Společnost GAMDIAS oznámila nový upgrade softwaru HERA  – rozdělení programovatelných funkcí pro herní periférie GAMDIAS do dvou kategorií a uvedení podrobného manuálu všech těchto funkcí. Tím se opět přibližuje jak profesionálním hráčům, tak i začátečníkům a nadšencům, kteří díky tomu využijí potenciál svých GAMDIAS zařízení naplno. (TZ)

Nový manuál, který je možné stáhnout ze stránek výrobce stejně jako software HERA, důkladně popisuje veškeré funkce. Hlavní novinkou nástroje HERA je rozdělení pro začátečníky a pokročilé hráče – Basic Mode a Advanced Mode.

Basic Mode usnadňuje začátečníkům orientaci v nastavování základních funkcí všech zařízení GAMDIAS.  To dává méně pokročilým uživatelům možnost nastavit si například rozlišení DPI u myši nebo vytvářet pro klávesy zjednodušená makra.

Advanced Mode je naopak určen pro zdatné hráče a zkušené uživatele, kteří přesně vědí až do jakých detailů chtějí makro propracovat nebo dokonce citlivost sensoru při nadzvednutí myši.

Rozdělené nastavení se snadno přepne přímo v programu a nemá vliv na již uložené profily.

Více informací: www.gamdias.com

O společnosti GAMDIAS Technology Co., Ltd.

GAMDIAS Technology bylo založeno v roce 2012, s týmem o víc než 40 lidech vedeným RK Hanem a úspěšně tak vytváří herní značku známou jako GAMDIAS. GAMDIAS patří do skupiny Kworld Computer Technology Co., Ltd, která byla založena v roce 1999. GAMDIAS klade důraz na základní potřeby hráčů spojené s kreativitou a uměleckou krásou. Nejenže má za cíl nastavit laťku pro kvalitu a praktičnost, ale také jít v designech nad očekávání uživatelů, což doplňuje moto společnosti – „Gaming Art in Motion“ .