GAMDIAS EROS V2 s USB i jack

V Brně 29.09.2014 – Společnost GAMDIAS na našem trhu uvedla novinku GAMDIAS EROS V2 elegantní herní headset, který si oblíbí jak hráči na PC tak i hráči na Playstation 4. (TZ)

GAMDIAS EROS V2 se vyznačuje především variabilitou připojení, kterou nabízí. Díky systému odpojitelného ovladače, lze headset připojit pomocí 4 pólového konektoru jack 3,5mm, nebo pomocí USB, to dává uživateli svobodu ve výběru a neomezuje jej na pouhé použití s PC. Připojení USB je vhodné zejména pro PC a notebooky kde lze využívat možnosti virtuální reprodukce prostorového zvuku 7.1. Připojení pomocí 4 pólového konektoru jack 3,5mm je pak vhodné zejména pro herní konzole Playstation 4, mp3 přehrávače, mobilní telefony, nebo tablety, které tento univerzální konektor podporují a je tak díky tomu možné s tímto headsetem také telefonovat. Tím se tento headset stává vysoce variabilním a je možné jej použít téměř s každým zařízením

Celému designu dominuje odlehčená konstrukce náhlavního mostu se samonastavitelným pásem. Díky tomu headset padne okamžitě bez nastavování každému uživateli. Pohodlné měkké náušníky jsou vybavené měniči s neodymovými magnety o průměru 50mm, které zastanou frekvenční rozsah od 20Hz-20kHz s impedance headsetu 32 Ohm.

Otočné flexibilní rameno citlivého mikrofonu lze libovolně nastavit podle potřeb uživatele, nebo jej lze sklopit podél mušle tak aby nepřekáželo, pokud není zrovna využíván.

Rozměry headsetu GAMDIAS EROS V2 jsou 179 x 100 x 230 mm

Specifikace:

GAMDIAS

Rozhraní

3,5mm jack 4 pólový, USB

Délka kabelu

1,2m (rozhraní jack), USB rozhraní 2,8m

Rozměry

179.25 x 99.9 x 230.02 mm

Frekvenční rozsah

20-20kHz

Citlivost

108 dB + / – 3 dB (1 kHz)

Impedance

32 Ohm + / – 15%

Velikost reproduktoru

50mm

Magnet reproduktoru

NdFeB

Cena: Předpokládaná koncová cena GAMDIAS EROS V2 je: 1 350,- s DPH

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací: www.gamdias.com

O společnosti GAMDIAS Technology Co., Ltd.

GAMDIAS Technology bylo založeno v roce 2012, s týmem o víc než 40 lidech vedeným RK Hanem a úspěšně tak vytváří herní značku známou jako GAMDIAS. GAMDIAS patří do skupiny Kworld Computer Technology Co., Ltd, která byla založena v roce 1999. GAMDIAS klade důraz na základní potřeby hráčů spojené s kreativitou a uměleckou krásou. Nejenže má za cíl nastavit laťku pro kvalitu a praktičnost, ale také jít v designech nad očekávání uživatelů, což doplňuje moto společnosti – „Gaming Art in Motion“.