Nejstarší fungující internetová jazyková služba Jazykovky.cz v novém

Projekt www.Jazykovky.cz byl spuštěn na jaře roku 2001 a je jednou z nejstarších českých stále fungujících a rozvíjejících se internetových služeb. V těchto dnech byla výrazně inovována a má zbrusu nový design i funkčnost. Vyznačuje se moderním designem, příjemným uživatelským rozhraním a hlavně velkým výběrem jazykových kurzů většiny jazykových škol v České republice. (TZ)

I po 13 letech je nejstarší a nejucelenější internetová služba vyhledávající aktuálně vypsané jazykové kurzy nejlepším místem pro výběr jazykové školy. Zcela unikátní jsou detailní možnosti vyhledávání kurzů napříč jazykovými školami. Student může vyhledat jazykový kurz nejen podle městské části, jazyka a druhu kurzu, ale také podle učebnice, v jejichž studiu chce pokračovat; podle jazykové zkoušky, na kterou chce připravit; kurz podle dnů v týdnu kdy má čas chodit nebo času výuky, pokud může kurz navštěvovat třeba pouze večer. Vyhledávat jazykový kurz lze i podle nestandardních kritériií: lze vyhledat kurzy se slevou, s občerstvením, se dvěma lektory, pro určitou věkovou skupinu (děti, senioři …), atd. Jazykové školy může filtrovat podle jejich vybavení (knihovna, wi-fi pro studenty, multimediální vybavení …).

“Informace na www.Jazykovky.cz jsou nejdetailnější na českém internetu a jsou výborným vodítkem pro výběr jazykové školy. Vybrané jazykové školy a kurzy můžete uschovat a porovnávat podobně jako ve srovnavačích jiných produktů,” říká Mgr. Václav Kovařík, ředitel projektu www.Jazykovky.cz.

Kromě jazykových škol a kurzů na portálu www.Jazykovky.cz také naleznete články věnující se jazykovém vzdělávání, tipy, jak vybrat správný jazykový kurz či odkazy na další zajímavé projekty věnující se oblasti jazyků a vzdělávání.

Na www.Jazykovky.cz naleznete na jednom místě detailní informace o kurzech a zobrazené jednou formou. Nemusíte tak hledat a porovnávat různě formátované seznamy kurzů na odlišně designově zpracovaných webech jazykových škol; často bez možnosti filtrování a vyhledávání.