Outdoor kameru Mio MiVue M350 není nutné koupit hned – můžete si ji půjčit

Praha, 30. ledna 2014 – Mio, přední světový dodavatel navigačních zařízení a bezpečnostních kamer do automobilů a motocyklů, představil kameru pro speciální outdoorové aktivity Mio MiVue M350, která je v zimních měsících ideálním společníkem na lyže, běžky i výlety na hory. Společnost Mio v České republice připravila ve spolupráci s půjčovnou Lyže Go Home (www.lyze-go-home.cz) speciální možnost si tyto kamery zapůjčit a vyzkoušet si jejich snadné používání. (TZ)

Outdoorová kamera Mio MiVue M350 zaznamenává všechny důležité nebo zajímavé momenty kdekoliv, kde je možné ji přimontovat. S přístrojem se dodává bohaté příslušenství, které umožňuje připevnit kameru na lyžařskou, cyklistickou nebo motorkářskou helmu, na lyžařskou hůlku, na řídítka kola, koloběžky, motocykl, nebo kamkoli, kde drží oboustranná lepicí páska 3M.

„Možnost zapůjčení kamery jen prezentuje naší důvěru v její kvalitní a odolné provedení, které se směle může srovnávat s nejprodávanějšími značkami v oblasti outdoorových kamer. Snažíme se nabídnout potenciálním zákazníkům, nyní konkrétně lyžařům, kteří si půjčují nejnovější vybavení na každou sezónu, možnost vyzkoušet i naší outdoor kameru,“ říká Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer Mio pro ČR a SR. „Díky její cenové dostupnosti se brzy stane běžným zařízením pro nahrávání zážitků ze zimní dovolené. Její využití je však mnohem širší a své uplatnění nalezne i při vodních sportech, cyklistice či cestování na motorce,“ dodává T. Kudweis.

Kamera Mio MiVue M350 je lehká (90 g), odolná a vodotěsná (standard IPX8, do 3 metrů pod vodu), a lze ji tak použít bez ohledu na povětrnostní podmínky. S paměťovou kartou 32 GB a sportovním režimem lze nahrát až 8 hodin záznamu. Interní baterie poskytuje celkově až 2 hodiny nahrávacího času, takže při nahrávání sjezdů s délkou cca 5 minut, jich lze nahrát až 24, více než je třeba na celý den lyžování na většině českých sjezdovek.

HD obraz je zaznamenáván širokoúhlým objektivem s rozsahem 170 stupňů viditelného úhlu. Kameru lze přepínat mezi režimy záznamu, např. sportovní režim s 30 snímky za sekundu s rozlišením Full HD 1080p nebo 60 snímků/s. s rozlišením 720p. Kamera je vybavena vibračním oznámením a díky tomu není nutní sundávat helmu pro ujištění, že záznam je zapnutý. Na kameře je HDMI výstup umožňující prohlížení nahraných videí na externím monitoru přímo z kamery. Nahrávky lze také jednoduše sdílet s přáteli na Facebooku pomocí PC aplikace Mio MiVue Manager.

Cena a dostupnost

Kamera Mio MiVue M350 je v současnosti již dostupná na trhu s doporučenou koncovou cenou 6 150 Kč. Půjčovné na www.lyze-go-home.cz je stanoveno na 150 Kč na 1 den, 250 Kč na víkend a 500 Kč na týden při záloze 5000 Kč.

FOTOGRAFIE jsou v tiskové kvalitě dostupné ZDE (http://bit.ly/1jghCP0)

Chcete-li získat další informace o službách, produktech a maloobchodních cenách, navštivte, prosím, www.mio.com/cz nebo kontaktujte vašeho regionálního zástupce Mio.

O společnosti Mio

Společnost Mio Technology vyvíjí a prodává produkty, které svým uživatelům umožňují využít poslední novinky v mobilních službách. Společnost byla založena v květnu 2002 a nyní působí na Tchaj-wanu, v Číně, Evropě, Severní Americe, Austrálii, Japonsku a Jižní Koreji. Mio Technology celosvětově zaměstnává více jak 1700 lidí a své produkty prodává ve více jak 58 zemích. Mio Technology je momentálně jedničkou na trhu s GPS
v regionu střední a východní Evropy*. Celosvětově obsazuje třetí příčku.

Mio předpovídá, že mobilní život a mobilní obchod bude v budoucnu základem každodenního života. Produkty, zahrnující autonavigace, osobní navigace a navigační PDA systémy, byly vyvinuty se zaměřením na potřeby zákazníků. Slogan značky Mio, „Explore More“, tedy „Objevte více“, vychází ze snahy zlepšit cesty, kterými lidé vnímají svět, a dát uživatelům vědět, že ho mohou objevovat jednoduše a svobodně.