Tým české pobočky Skype posílil Martin Cízler. Nastoupil na pozici Principal Development Manager

30. ledna 2014, Praha – Do společnosti Skype Česká republika nastoupil Martin Cízler. Na pozici Principal Development Manager se ujal vedení portfolia webových portálů. Martin bude mít ve Skype na starosti globální vývojovou organizaci se zastoupením v České republice, Estonsku, Velké Británii a Spojených státech. Soustředí se tak na vývoj produktu pro globální trh. (TZ)

Martin Cízler přichází do Skype ze společnosti Seznam.cz, kde působil jako vedoucí vývoje v divizi reklamních systémů a mobilních aplikací. Dříve zastával pozici vedoucího vývoje v Centrum Holdings, v minulosti působil také ve společnostech Oracle a Sun Microsystems.

Martinovi je 32 let a je ženatý.

 

O Skype

Skype je softwarová společnost, založená v roce 2003, která se během necelých deseti let své existence stala jedním ze světových lídrů v oblastí komunikačního softwaru. Jejím cílem je bourat hranice v komunikaci napříč celým světem. Nabízí zdarma služby messagingu, video přenosů a hlasových hovorů a to zcela zdarma. V roce 2011 se stal Skype divizí společnosti Microsoft. Skype je možné stáhnout zdarma do počítačů, mobilů a tabletů bezplatně nawww.skype.com.

Pro novinky o produktu  Skype navštivte Blog: http://blogs.skype.com, 
Twitter: twitter.com/skype, nebo Facebook: www.facebook.com/skype.