Skype a Microsoft Česká republika pořádají další část evropské iniciativy Talking Tech. Určená je všem profesionálům z oboru informačních technologií

Praha, 11. listopadu 2015 – Jaké jsou poslední trendy ve vývoji softwaru? Co je nového v cloudových technologiích nebo v oblasti Internet of Things? Jaké jsou zkušenosti špiček z oboru technologického vývoje s využitím technologií React.js nebo Micro-services? To všechno se dozvíte na setkání IT profesionálů Talking Tech, které již poněkolikáté pořádá Skype Česká republika, tentokrát společně s Microsoftem ve zbrusu nových společných prostorech na pražské Brumlovce. Zájemci se mohou registrovat online na tomto odkaze: (TZ)

https://www.eventbrite.com/e/talking-tech-with-microsoft-in-prague-tickets-19347666391

Na témže místě jsou také k dispozici podrobnosti o akci, včetně jejího přesného programu. Své zkušenosti ohledně posledního vývoje ve světě moderních technologií budou prezentovat čtyři zástupci společnosti Microsoft a Skype, přičemž jejich příspěvky budou vedeny formou otevřené diskuze se všemi účastníky. Podobný diskuzní koncept se koná v zemích po celé Evropě, v České republice již poněkolikáté. Poprvé však spojili síly Microsoft a Skype. Akce začíná v 17:30 a po oficiálních diskuzních příspěvcích bude následovat neformální setkání účastníků, které má za cíl vzájemně si předat osobní zkušenosti a informace z oboru.

„Cílem naší iniciativy Talking Tech je prezentovat odborné veřejnosti poslední novinky z oblasti vývoje softwaru, šířit povědomí o nových trendech a předávat naše bohaté zkušenosti našim kolegům či jakýmkoliv vážným zájemcům o obor informačních technologií,“ říká Tomáš Vocetka, ředitel Skype Česká republika. „Zváni jsou všichni s hlubokým zájmem o technologie. Skype lidi spojuje, to je náš obecný cíl, který však platí i v tomto případě,“ dodává.

Pro více informací kontaktujte:

Roman Pacvoň, Managing Partner, Airside Communication, mob.: +420 605 817 787, e-mail: roman@airside.cz

O Skype

Skype je softwarová společnost, založená v roce 2003, která se během necelých deseti let své existence stala jedním ze světových lídrů v oblastí komunikačního softwaru. Jejím cílem je bourat hranice v komunikaci napříč celým světem. Nabízí zdarma služby messaging, video přenosů a hlasových hovorů a to zcela zdarma. V roce 2011 se stal Skype divizí společnosti Microsoft. Skype je možné stáhnout zdarma do počítačů, mobilů a tabletů bezplatně na www.skype.com. Pro novinky o produktu  Skype navštivte Blog: http://blogs.skype.com, 
Twitter: twitter.com/skype, nebo Facebook: www.facebook.com/skype.