Azlan obhájil titul nejlepšího českého VAD distributora

Praha, 4. 2. 2014 – Ocenění pro nejlepšího českého IT distributora s přidanou hodnotou míří stejně jako v loňském roce do Azlanu, VAD divize společnosti Tech Data Distribution. O vítězství Azlanu 2013 rozhodlo 337 hlasujících z 287 firem. (TZ)

Anketa IT distributor roku, kterou pořádá vydavatelství DCD Publishing pod záštitou titulů Reseller Magazine a RMOL.cz, se letos konala už pošesté. Ceny ve specializované kategorii Value Added Distributor se rozdávaly už popáté. Po dvou třetích místech a jednom druhém Azlan v posledních dvou ročnících obsadil první příčku.

„Základem našeho úspěchu je osobní přístup. A to jak k zákazníkům, jejichž přání a potřeby se snažíme naplňovat, tak také k dodavatelům, s nimiž jsme v průběhu roku v neustálém kontaktu. Našim cílem je být flexibilním a spolehlivým partnerem, který dokáže přinést víc než běžné prodejní služby,“ říká Tomáš Cígler, generální ředitel společnosti Tech Data Distribution.

Azlan dodává komplexní řešení pokrývající problematiku aktivních a pasivních síťových prvků, bezpečnostních řešení, kamerových systémů, serverů, storage, backup, záložních zdrojů a virtualizace od předních světových výrobců. Díky nadnárodní spolupráci s výrobci, zajišťuje Azlan pro své obchodní partnery maximální technologickou a obchodní podporu, s cílem minimalizovat jejich náklady a zefektivnit předprodejní a poprodejní proces.

Kompletní výsledky ankety naleznete: zde.

Více informací o VAD divizi Azlan naleznete na www.azlan.cz, o společnosti Tech Data Distribution pak na www.techdata.cz a www.techdata.sk.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 125 000 resellerům ve více než 100 zemích po celém světě efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie.  Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2012. Více informací najdete na: www.techdata.com.