Jamajští bobisté opět v akci. Tentokrát s podporou Samsungu.

Praha, 4. února 2014 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. podporuje jamajský národní bobový tým na zimních olympijských hrách v Soči 2014. Současně oslavuje ducha olympijských her
a úsilí, vytrvalost a obětavost všech sportovců, kteří se zúčastnili kvalifikace na cestu do Soči, v digitální video kampani „Keep on Pushing“. Jako součást kampaně uspořádal Samsung setkání olympijských nadějí pro rok 2014 s jamajským bobovým týmem z roku 1988, aby se podělili o své zkušenosti a vášeň pro sport a olympijské hry. Olympijské ambice jamajského bobového týmu pomáhá Samsung udržet finanční podporou při cestování a tréninku, stejně jako pomocí v podobě mobilních zařízení GALAXY Note 3 a tabletů. (TZ)

Začátkem ledna obletěla svět zpráva, že se Winston Watts a Marvin Dixon kvalifikovali do závodu dvojbobů v Soči, ale že se potýkají s problémy
s financováním. Aby podpořil jejich neutuchající snahu vyplnit si svůj sen, rozhodl se Samsung spolu
s fanoušky jamajského týmu poskytnout finanční pomoc na trénování a bobové vybavení. Jeho cílem je šířit poselství naděje a odhodlání.

 

„Když jsme se pár týdnů před zahájením her v Soči pustili do práce, měli jsme neustále na mysli, že některé z nejvíce inspirujících příběhů nejsou o medailích, ale o tom, že závodníci musí na své cestě za olympijskými hrami překonat neuvěřitelné překážky. Samsung se hrdě připojuje ke skupině příznivců z celého světa, kteří se spojili na podporu jamajského bobového týmu,“ řekla Younghee Lee, výkonná viceprezidentka globálního marketingu IT a mobilní divize společnosti Samsung Electronics.

Samsung představuje jamajský bobový tým ve své digitální video kampani s názvem „Keep on Pushing“. Vzdává hold všem závodníkům, kteří se kvalifikovali na zimní olympijské hry v Soči v roce 2014. V době, kdy je zahájení her již na dosah, vytvořil Samsung, jakožto celosvětový olympijský partner, kampaň s cílem pomoci šířit olympijského ducha. Příběh jamajského bobového týmu je přesně ten, který inspiruje lidi na celém světě.

Stejně jako mnoho dalších po celém světě byl Samsung inspirovaný vytrvalostí závodníka jamajského dvojbobu Winstona Wattse, který se vrátil ze sportovního „důchodu“ a kvalifikoval se na Soči, aby si splnil svůj olympijský sen. Podpora komunity, která se utvořila okolo Wattse společně s jeho týmem, je dokladem síly snu a skutečným vyjádřením olympijského ducha.

„Cenná podpora jamajského bobového týmu od společnosti Samsung v loňském roce, kdy jsme neměli žádnou jinou podporu, nám dala možnost zúčastnit se závodů, ve kterých jsme se potřebovali kvalifikovat. Jsem vděčný za to, že v nás Samsung věří. Jsme pyšní, že se náš dvojbob kvalifikoval na hry v Soči. Děkujeme našim fanouškům a společnosti Samsung za jejich podporu
a povzbuzování,“ řekl Chris Stokes, prezident Jamajské bobové federace.

„Doufám, že náš tým pomůže rozšířit poselství inspirace. Dáme do toho v Soči vše,“ dodal Winston Watts, který je řidičem dvojbobu.

Video „Keep on Pushing“ můžete zhlédnout na kanálech Samsung Mobile.

O zapojení společnosti Samsung do olympijských her

Samsung se do olympijských her poprvé zapojil již v roce 1988 jako lokální sponzor olympijských her v Soulu 1988. Počínaje zimními olympijskými hrami v Naganu 1998 se společnost Samsung stala celosvětovým partnerem olympijských her v kategorii mobilních komunikačních zařízení. Tehdy poskytla podporu v rámci programu mobilní komunikace nazvaným Wireless Olympic Works (WOW), a také dodávkou mobilních telefonů. Inovativní mobilní technologie zajistili olympijské rodině aktuální informační a komunikační služby. Samsung je autorem řady digitálních marketingových kampaní, které povzbuzují veřejnost k účastni v dění her prostřednictvím vlastních chytrých mobilních technologií. Samsung jako celosvětový partner olympijských her pokračuje do Ria 2016.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd., je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 270 000 lidí v 79 zemích světa s ročním obratem 187,8 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.