Vylepšený AVG PC TuneUp pomůže lidem s jarním úklidem jejich počítačů i tabletů

AMSTERDAM a SAN FRANCISKO – 5. února 2014 – Společnost AVG Technologies (NYSE: AVG), poskytovatel nástrojů pro internetovou a mobilní bezpečnost, soukromí a optimalizaci více než 172 milionům aktivních uživatelů, dnes oznámila velkou aktualizaci své aplikace AVG PC TuneUp pro optimalizaci výkonu a čistění pro stolní počítače, notebooky a tablety s Windows. Bezplatná aktualizace výrazně rozšiřuje funkce nástroje Duplicate Finder a přináší kompatibilitu s pěti novými programy: Malwarebytes Anti-Malware 1.75, Adobe PhotoShop CS6, Adobe Lightroom, Nero 12 a avast! Pro Antivirus. (TZ)

Rozšířený Duplicate Finder

Jako odpověď na zpětnou vazbu uživatelů AVG PC TuneUp vylepšilo AVG v této verzi nástroj Duplicate Finder o nové funkce k nalezení a odstranění nepotřebných identických souborů. K nim patří:

  • Vybrání určitých souborů: Uživatelé nyní mohou nastavit výjimku pro určité typy souborů (např. xls, doc).

  • Jednodušší rozhraní: Dialogové okno s “prohlížečem” je nyní jednodušší na použití, neboť lze přímo zvolit mezi místními a externími soubory. Navíc lze nyní okno s výsledky roztáhnout, aby si uživatelé lépe zvolili, jaký disk chtějí zkontrolovat kvůli duplicitám.

  • Složky: Nástroj Duplicate Finder nyní také kontroluje a zobrazuje duplicitní složky.

Kompatibilita s pěti novými programy

AVG tento měsíc přidalo pět nových oblíbených položek do seznamu více než 160 programů, které nástroj Disk Cleaner spravuje a čistí: Malwarebytes Anti-Malware 1.75, Adobe PhotoShop CS6, Adobe Lightroom, Nero 12 a Avast Pro Antivirus. K tomu patří i odstranění zbylých dat ze jmenovaných programů pro uvolnění místa na disku a zlepšení výkonu zařízení.

K získání bezplatné aktualizace mohou uživatelé buď spustit aplikaci a využít automatického průvodce aktualizací, nebo mohou zkontrolovat dostupnost aktualizace manuálně rozkliknutím nabídky „Nápověda a podpora“ a následným kliknutím na možnost Zkontrolovat aktualizace.

Další informace:

  • AVG PC TuneUp podporuje následující operační systémy: Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista a Windows XP (32 i 64bitové verze)

  • AVG PC TuneUp je k dispozici přímo u AVG nebo u autorizovaných prodejců za 799 Kč vč. DPH.

O AVG Technologies (NYSE: AVG)

Posláním AVG je zjednodušit, optimalizovat a zabezpečit zážitek na internetu, poskytnout klid mysli propojenému světu. Výkonný a snadno použitelný AVG software a služby online poskytují uživatelům kontrolu nad jejich prací na internetu. Výběrem AVG softwaru a služeb se uživatelé stávají součástí důvěryhodného globálního společenství, které těží z vlastních síťových výhod, vzájemné ochrany a podpory. AVG se rozrostla uživatelská základna na 172 milionů aktivních uživatelů k 30. září 2013 a nabízí portfolio produktů, které se zaměřuje na spotřebitele a malé obchodní trhy, včetně zabezpečení internetu, optimalizace výkonu PC, online zálohování, mobilní bezpečnost, ochrany identity a rodinného bezpečnostního softwaru.

www.avg.com

Zůstaňte v kontaktu s AVG

Sledujte naše videa na www.youtube.com/user/officialAVG