Ocenění Top Energie 2014 pro eLAN-RW-WI-003

Holešov, 10. 2. 2014 – příspěvek s názvem Úspora 30% nákladů na topení díky chytré krabičce eLAN-RF-Wi-003, získal společnost ELKO EP ocenění za třetí místo v soutěži Top Energie 2014.  (TZ)

Druhý ročník internetové hlasovací soutěže TOP Energie 2014, ve které o přízeň čtenářů soupeřily úsporné výrobky, technologie a služby z oblasti vytápění, úspor energie a využívání obnovitelných zdrojů energie zná své vítěze. Organizátorem unikátního klání je vydavatelství Net Press Media ve spolupráci s agenturou Inforpres a soutěž je součástí doprovodných akcí výstavy INFOTHERMA 2014, na které byly také 13. ledna oficiálně vyhlášeny výsledky a předány diplomy.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích: Vytápění, úspory energií, alternativní zdroje a nízkoenergetická a pasivní výstavba. Vítězné výrobky, technologie a služby byly na výstavě  INFOTHERMA 2014 představeny veřejnosti.

Chytrá krabička eLAN-RF-Wi-003 nabízí ovládání RF aktorů pomocí aplikací iHC pracujících na operačním systému Andoid a iOS (promo aplikace volně ke stažení na google play: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.elkoep.ihc_marfpromo&hl=cs

Stačí se připojit přes wifi a můžete ovládat žaluzie, světla, teplotu, zavlažování, prostě celý dům, jednoduše ze svého PC, tabletu nebo smartphonu. Je možné ji také využít k přenesení signálu mezi stropy, které brání jeho přenosu v domě pomocí dvou WiFi routerů nebo propojení ethernetovým kabelem. eLAN-RF-Wi-003 lze také využít pro ovládání RF aktorů přes iNELS multimédia.

Více informací najdete na http://eshop.elkoep.cz/

###

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz nebo na https://www.facebook.com/#!/iNELSJednouNohouDoma