Philips 244E5QHAD: živý obraz s technologií MHL

Praha, 11. 2. 2014 – Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic představila nového člena produktové řady E monitorů Philips. Atraktivní monitor s označením 244E5QHAD zaujme tenkým rámečkem, AH-IPS panelem a technologií MHL. (TZ)

Nový Philips 244E5QHAD je Full HD monitor s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Je vybaven výkonným AH-IPS panelem, díky kterému nabízí výborné podání barev a široké pozorovací úhly (178°/178°). Monitor proto využijete například při retušování fotografií nebo při práci s grafickými aplikacemi.

Hlavním benefitem monitoru Philips 244E5QHAD je jeho široká konektivita. V prvé řadě se jedná o technologii MHL, díky které můžete monitor propojit se svým mobilním zařízením (smartphone, tablet) a zobrazit si jeho obsah na velké obrazovce. Při propojení se mobilní zařízení zároveň i dobíjí. Monitor dále umí přijímat signál prostřednictvím digitálního HDMI portu a analogového VGA vstupu. Uživatele také potěší vestavěné stereo reproduktory.

Monitor Philips 244E5QHAD je na trhu již dostupný za 4 750 Kč včetně DPH a poplatků.

Technické specifikace:

LCD panel typ, velikost

23,8“ AH-IPS

Podsvícení

W-LED

Optimální rozlišení

1920 x 1080 @ 60 Hz

Pozorovací úhly

178º (H) / 178º (V), @ C/R > 10

Jas

250 cd/m²

SmartContrast

20 000 000:1

Rozteč bodů

0,2745 x 0,2745 mm

Barvy

16,7 M

Konektivita

  • Vstup signálu: HDMI (digitální, HDCP), MHL-HDMI (digitální, HDCP), VGA (Analog)

  • Sync vstup: Separate Sync, Sync on Green

  • Audio (In/Out): PC audio-in, Výstup pro sluchátka

Pohodlí

  • Zabudované reproduktory: 5 W x 2

  • Power On/Off, Menu, Volume, Input, SmartImage lite

  • OSD jazyky: Brazilská portugalština, Čeština, Holandština, Angličtina, Finština, Francouzština, Němčina, Řečtina, Maďarština, Italština, Japonština, Korejština, Polština, Portugalština, Ruština, Zjednodušená Čínština, Španělština, Švédština, Turečtina, Tradiční Čínština, Ukrajinština

  • Zámek Kensington, VESA mount (100x100mm)

  • Plug & Play kompatibilita: DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 7, Windows 8

Stojan

Náklon: -5/20 stupňů

Udržitelnost

  • Environmentální a energetická: EnergyStar 6.0, EPEAT Silver, RoHS, Bez olova a rtuti

  • Recyklovatelný obalový materiál: 100 %

Certifikáty

BSMI, CE Mark, cETLus, FCC Class B, GOST, SASO, SEMKO, TCO 6.0, TUV/ISO9241-307, WEEE

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.