S&T CZ posílila svou pozici v oblasti privátních cloudů

Praha, 11. února 2014: Přední český systémový integrátor, společnost S&T CZ posílila svou pozici v oblasti budování privátních cloudů a datových center. Za své obchodní aktivity v roce 2013 získala hned dvě ocenění od společnosti EMC, vedoucího světového výrobce řešení pro ukládání, zálohování a archivaci dat a virtualizaci – Nejlepší partner v oblasti VNX a Nejlepší partner v oblasti VSPEX. (TZ)

„Naše aktivity v oblasti cloud technologií a datových center do kterých investujeme nemalé prostředky a energii jsou dlouhodobě na vzestupu“, říká Miroslav Bečka, obchodní ředitel odpovědný za strategii a dodává „Naši zákazníci věří řešením, která pro ně navrhují a implementují týmy odborníků S&T CZ a která jim pomáhají zvýšit svou konkurenceschopnost“.

„S S&T CZ dlouhodobě úspěšně spolupracujeme a jsme rádi, že tak významná společnost je součástí našich obchodních aktivit. Ocenění je jenom potvrzení této dobré spolupráce“, říká Pavel Barták, Acting Country Manager, EMC Czech Republic

O společnosti S&T CZ

Společnost S&T CZ je jedním z největších systémových integrátorů v České republice. Firma je součástí nadnárodní skupiny S&T AG, předního evropského dodavatele IT řešení a služeb, zastoupeného v 19 zemích střední a východní Evropy se sídlem v Rakousku. S&T AG čítá přibližně 1400 zaměstnanců.

S&T CZ v Česku disponuje týmem více než 200 odborníků a má pobočky v osmi městech: v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Českých Budějovicích, Pardubicích, Olomouci a Ostravě. Do tuzemské skupiny S&T rovněž patří dodavatel lékařské techniky S&T Plus.

S&T CZ navrhuje, dodává a provozuje informační systémy a poskytuje řešení a služby v oblasti informačních technologií. Zaměřuje se zejména na výrobní podniky a utility, finanční instituce, obchodní organizace a veřejnou správu. K dlouhodobým klíčovým zákazníkům společnosti patří například Škoda Auto, ČEZ, Komerční banka, Česká spořitelna, ING, PwC, MPSV ČR, MMR ČR a další.

http://www.sntcz.cz/