HTC oživuje trh s telefony střední třídy. Nastupuje výkonný HTC Desire 816 a menší HTC Desire 610

Barcelona, 25. února 2014 – Společnost HTC na barcelonském veletrhu představila první novinky v ambiciózní řadě Desire pro rok 2014. HTC Desire 816 kombinuje prvky podařeného designu rodiny vlajkových lodí HTC One s paletou moderních barev a kvalitních materiálů. Díky nim jsou telefony HTC Desire na první pohled povědomé a velmi osobité. HTC Desire 816 dále doplní nový HTC Desire 610. (TZ)

HTC Desire 816

Nejnovější přírůstek do rodiny HTC Desire myslí na vše. Srdcem telefonu je čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 s frekvencí 1,6 GHz. Maximální možnou konektivitu nabízí integrace 4G LTE technologie. Kvalitu zvukového podání má na starosti dvojice předních reproduktorů s technologií HTC BoomSound, zatímco kombinace 5,5 palcového displeje s HTC BlinkFeed udrží každého v centru dění díky zobrazení vybraného obsahu přímo na hlavní obrazovce. Telefon je osazen dvěma výkonnými fotoaparáty – zadní disponuje 13 megapixely a podporuje i pokročilé funkce jako HTC Zoe. Přední fotoaparát s pěti megapixely dělá z HTC Desire 816 ideální přístroj pro zachycení perfektních selfie fotografií i krajinných scenérií v úžasné kvalitě. Nový HTC Desire 816 vyniká svižností, výkonem a zároveň je vybaven tak, aby zvládal surfování na internetu, hraní her nebo multitasking.

HTC Desire 610

HTC Desire 610 pohání čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 s frekvencí 1,2 GHz, který podporuje moderní mobilní technologie přenosu 4G LTE. Pro zobrazení aktuálních informací z HTC BlinkFeed, streamování videa nebo hraní her slouží 4,7 palcový displej. Všestranný multimediální zážitek doplňují pokročilé úpravy fotografií a videa. Zadní fotoaparát disponuje rozlišením 8 megapixelů a přední nabídne 1,3 megapixelovou kameru. I model HTC Desire 610 poskytne díky dvojici reproduktorů a technologii HTC BoomSound skvělý zvuk.

Dostupnost

O dostupnosti a ceně nově představených telefonů HTC Desire 816 a HTC Desire 610 v České republice vás budeme včas informovat.

Produktové fotografie včetně technických specifikací jsou k dispozici zde.

O společnosti HTC
HTC Corp. (HTC) patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. HTC staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem dělá jednodušší a přirozenější. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498.

Další informace o společnosti HTC najdete na www.htc.com a www.htc.cz.