GAMDIAS DEMETER – Laserová herní myš pro všechny

V Brně 26.02.2014 – GAMDIAS DEMETER laser je novým přírůstkem herních myší GAMDIAS. Tato vysoce kvalitní herní myš s programovatelnými 5-ti tlačítky, je určena především hráčům, kteří hledají přesnou laserovou herní myš vhodnou pro začínající hráče i profesionály. (TZ)

Stejně jako dříve představené modely myší GAMDIAS je i myš DEMETER vybavena vlastní integrovanou paměť o kapacitě 256kB pro snadné ukládání nastavení do 6ti různých profilů. To umožňuje hráči mít naprogramovaná tlačítka pro každou hru jinak, nebo tyto profily přepínat i během hry při různých situacích. Každému profilu lze přiřadit jinou barvu podsvícení a tak uživatel ihned pozná který profil je aktivní.

Tlačítko DPI funguje pouze pro přepínání rozlišení laserového sensoru v 5ti krocích až na hodnotu 3600 DPI. Tyto kroky lze libovolně lze díky softwaru HERA upravit a hráč tak není nucen přeskakovat rozlišení, které mu nevyhovují. Stejně ta lze nastavit i hodnotu odezvy až na 1000Hz.

Povrchová úprava myši zaručuje velice pohodlné a jisté uchopení, které napomáhá k přesnosti při hrách. Navíc je vybavena spolehlivými spínači tlačítek s životností 10mil kliknutí. To lze také sledovat v softwaru HERA, kde mimo počtu kliknutí lze sledovat například i rychlost nebo vzdálenost kterou myš „urazila“.

Díky rozměrů, které jsou 119.3 x 63.5 x 40.3 mm se myš hodí a pro většinu hráčů i pro ty s menší dlaní.

Specifikace:

GAMDIAS

Rozhraní

USB

Počet kláves

6 – (5 plně programovatelných)

Životnost kláves

více než 10 milionů kliknutí

Senzor

laser

Rozlišení

až 3600 dpi

Obnovovací frekvence

125 / 250 / 500 /1000 Hz

Paměť

256KB

Délka kabelu

2m

Rozměry

119.3 x 63.5 x 40.3 mm

Podporovaný OS

Windows XP/ Vista/ 7/ 8

Cena: Doporučená koncová cena je 699,- s DPH.

Záruky: Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 2 roky.

Více informací: www.gamdias.com

O společnosti GAMDIAS Technology Co., Ltd.

GAMDIAS Technology bylo založeno v roce 2012, s týmem o víc než 40 lidech vedeným RK Hanem a úspěšně tak vytváří herní značku známou jako GAMDIAS. GAMDIAS patří do skupiny Kworld Computer Technology Co., Ltd, která byla založena v roce 1999. GAMDIAS klade důraz na základní potřeby hráčů spojené s kreativitou a uměleckou krásou. Nejenže má za cíl nastavit laťku pro kvalitu a praktičnost, ale také jít v designech nad očekávání uživatelů, což doplňuje moto společnosti – „Gaming Art in Motion“.