Electro World nabízí mimozáruční opravy pro telefony, tablety a notebooky

Praha, 4. března 2014 – Společnost Electro World, jeden z největších prodejců elektroniky a elektrospotřebičů na českém trhu, pokračuje v roce 2014 s nabídkou mimozáručních oprav pro své zákazníky. (TZ)

I když se výrobci snaží o to, aby přístroje vydrželi co nejdéle, často se stává, že se elektronika rozbije po záruční době. Zákazníkům, kteří si nechtějí při každé poruše kupovat nový přístroj, nabízí Electro World řešení v podobě mimozáruční opravy. Vztahuje se na telefony, tablety a notebooky. A může ho využít prakticky kdokoli. Podmínkou není pouze nákup výrobků v Electro Worldu. Služba umožňuje i opravu produktů zakoupených u jiného obchodníka.

„Nejčastějším důvodem mimozáruční opravy je poškození výrobku po pádu, na který se nevztahuje záruka. Zákazníkům stačí rozbitý výrobek přinést do prodejny Electro World,

kde mu zajistíme odeslání do specializovaného servisu. Technik provede diagnostiku a zákazníkovi sdělí cenu opravy,“ shrnuje hlavní výhody Anna Ruminanová,
E-commerce & Service Manager společnosti Electro World a dodává: „Servis po odsouhlasení ceny výrobek opraví a odešle zpět na prodejnu. Tato služba je pohodlná a hlavně rychlá.“

Majitelům rozbitých výrobků tak odpadne složité vyhledávání sítě dostupných autorizovaných servisů. Stačí, když výrobek přinese do jedné z 27 prodejen Electro World v České republice nebo na Slovensku.

O Electro Worldu

Electro World, jeden z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů, vstoupil na tuzemský trh v roce 2002. Během poslední dekády si zde vytvořil velmi silnou strategickou pozici, je jedním z lídrů maloobchodu s elektrem a ročně v jeho obchodech nakupují milióny zákazníků.  V současné době je pod značkou Electro World otevřeno v České republice a na Slovensku již 27 prodejen a síť se neustále rozrůstá, mimo jiné i o nové franšízové partnery. Společnost také úspěšně provozuje v obou zemích internetové obchody, elektroniku si mohou zájemci objednávat také prostřednictvím zákaznické linky.

Electro World patří do nadnárodní skupiny Dixons Retail, světoznámé společnosti, která se specializuje na prodej elektrických spotřebičů. Vedle značky Electro World patří do Dixons také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp, ElGiganten či Gigantti v severní Evropě, UniEuro a PC City v Itálii, Kotsovolos a Electro World v Řecku.  V současné době provozuje Dixons Retail ve 14 zemích více než 1 100 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 36 000 osob. V obchodech patřících do skupiny Dixons Retail každoročně nakupuje více než 100 miliónů zákazníků.