Maximální výkon a výbava v základním modelu – HTC představuje Desire 310

Praha, 7. března 2014 – Společnost HTC představila nový Desire 310. Nabídne HTC BlinkFeed, Video Highlights a výborný výkon za cenu základních telefonů. Telefon zaujme plynulým multi-taskingem, bezproblémovým prohlížením webu i snadnou tvorbou videa. Nejnovější přírůstek do rodiny HTC Desire přinese řadu oblíbených funkcí vyšší modelové řady HTC One, a nabídne tak vhodnou alternativu všem, kteří hledají cenově dostupný telefon bez kompromisů v oblasti výkonu. (TZ)

Telefon disponuje čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,3 GHz, bez problémů si tak poradí s každou výzvou. Ať už jde o rychlé a responsivní prohlížení webových stránek, čistý a hladký obraz při sledování videa nebo hraní her, nebo schopnost poradit si s více aplikacemi najednou.

HTC BlinkFeed přinese váš oblíbený obsah na domovskou obrazovku telefonu

Uživatelské rozhraní HTC BlinkFeed bylo představeno s HTC One. Umožňuje personální přizpůsobení informačních kanálů a sociálních sítí přímo na domovské obrazovce. Díky HTC BlinkFeed se veškeré aktuality ze sociálních sítí a vybraných tematických okruhů jasně a přehledně zobrazují na 4,5 palcovém displeji Desire 310.

Díky režimu offline čtení je nyní možné prohlížet preferované informace z více než 20.000 článků denně od předních světových mediálních společností. Jedná se o ideální volbu pro ty, kteří využívají lepší datový tarif nebo se často připojují k Wi-Fi. Jednoduchým výběrem je možné stáhnout až 120 článků k pozdějšímu pročtení třeba na cestách. Pro Českou republiku byla nabídka zdrojů rozšířena nově také o Novinky.cz, ProZeny.cz, Cnews.cz a StoPlusJednicka.cz.

Video Highlights: život v pohybu

Desire 310 snadno oživí pořízené snímky a videa. Několika jednoduchými volbami transformuje nejlepší momenty pořízené pěti megapixelovým fotoaparátem do profesionální, až třiceti sekundové videosekvence včetně efektů s hudebním doprovodem.

Dual SIM

Majitelé dvou SIM karet určitě uvítají, že novinka bude i v České republice k dostání v dual SIM verzi. Nabídne jednoduché přepínání mezi mobilními účty a příjemnou správu pracovních i osobních profilů.

Dostupnost

HTC Desire 310 bude v České republice dostupný během dubna ve třech barevných variantách – modré, bílé a limitované oranžové. Doporučená maloobchodní cena nového HTC Desire 310 je 4.499 Kč, a to i pro variantu DualSim.

Fotografie a technické specifikace naleznete na press.amic.cz.

O společnosti HTC
HTC Corp. (HTC) patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. HTC staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem dělá jednodušší a přirozenější. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498.

Další informace o společnosti HTC najdete na www.htc.com a www.htc.cz.