AirLive představila high-end 3Mpix venkovní síťovou kameru BU-3025 v2

Taipei, Taiwan: AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje novou venkovní IP kameru BU-3025 v2 určenou pro profesionální použití. (TZ)

Kamera AirLive BU-3025v2 je vybavena 3Mpix snímačem v kombinaci s kvalitním širokoúhlým objektivem CBC japonské výroby o průměru 4mm a poskytuje vynikající obraz s maximálním rozlišením až 2592 X 1920 bodů. To je přibližně devítinásobek rozlišení běžné CCTV bezpečnostní kamery. Kvalita obrazu je výborná s živými barvami.

Další vylepšení obrazové kvality představuje novinka firmy AirLive – technologie Clear MotionTechnology, která má za úkol minimalizovat rozmazání obrazu při rychle se pohybujících objektech. Díky tomu bude Váš obraz odteď vždy ostrý a detailní. Uživatelé mohou sledovat streamované video z kamery online přes internet, a to v různých kvalitách a kodecích, od H.264 s vysokým rozlišením až po 3GPP určené pro mobilní telefony.

Protože kamera AirLive BU-3025v2 je určena pro čtyřiadvacetihodinové nasazení ve tvrdých venkovních podmínkách, je za tím účelem vybavena výkonným infračerveným přísvitem s dosahem až 25 metrů, umožňujícím fungování i v úplné tmě. Taktéž nastavitelný infračervený filtr pomáhá vyrovnat se s různými světelnými podmínkami okolí.

Jako přístroj vyvinutý pro venkovní prostředí má BU-3025v2 samozřejmě stupeň ochrany proti vlhkosti IP66, uvnitř montovaný ventilator pomáhá zvládat jak vysoké letní teploty, tak zabraňuje rosení objektivu ve vlhkém a chladnějším období. Vnější obal kamery v moderním designu a nově i bílém laku je nejen líbivý, ale také přispívá k menšímu zahřívání vlivem slunce. Přítomnost napájení po ethernetovém kabelu (PoE standartu 802.3af) usnadňuje montáž a klade menší nároky na tažení kabeláže.

K další zajímavé výbavě AirLive BU-3025v2 patří například slot na SD kartu pro zálohu obrazových dat, konektory pro reproduktor a mikrofon (včetně možnosti obousměrné komunikace), digitální vstup a výstup pro napojení na alarm, umožňující ještě dokonalejší integraci do bezpečnostního systému.

Ke kameře je přibalen dohledový software AirLive CamPro Express 64, umožňující uživateli sledovat a zaznamenávat několik obrazových stop současně. Pro ještě náročnější zákazníky má AirLive připravenou variant CamPro Professional s kompletním vzdáleným managementem všech do system zapojených AirLive kamer a s širokým výčtem bezpečnostních funkcí zahrnujících detekci pohybu či upozornění na neoprávněnou manipulaci s kamerou.

V neposlední řadě je AirLive BU-3025v2 vybavena novou verzí uživatelského rozhraní, přehlednějšího a jednoduššího, s novou funkcí “push to talk” a ještě snazší dostupností uživatelské podpory.

Pro více informací o výrobku můžete navštívit: http://www.airlive.com/product/BU-3025-v2

AirLive : AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com