Chytré All-in-One monitory od AOC přicházejí na trh

Praha, 17. 3. 2014 – Společnost AOC uvádí dva nové Smart All-in-One monitory. Stylové černostříbrné IPS modely o velikosti 21,5“ (54,6 cm) a 23,6“ (59,9 cm) mohou posloužit jako standardní monitory, ale nabízejí toho mnohem víc. Jsou ideálním řešením nejen pro domácnosti, ale také pro veřejná místa, jako jsou letiště, banky, hotely, restaurace anebo školy. (TZ)

Se systémem Android:
mySmart All-in-One monitor a2472Pw4t

Komplexní řešení: Smart All-in-One

Nové Full HD monitory využívají 1,6GHz čtyřjádrový procesor NVIDIA® T33 a jsou optimalizované pro operační systém Android. Řešení All-in-One umožňuje uživatelům surfovat na internetu, hrát hry a bavit se – to vše bez počítače. Jsou vybaveny nejmodernějším IPS panelem s dotykovým ovládáním, takže mohou posloužit buď jako monitory, anebo jako tablety. Nabízí 2GB operační paměť a pro uložení všech potřebných dokumentů, obrázků a aplikací mají 8 GB interní paměti, která může být prostřednictvím SDHC karty dále rozšířena.

All-in-One monitory mySmart mohou být připojeny k dalším zařízením prostřednictvím D-Sub nebo HDMI konektorů. Dále jsou vybaveny dvěma USB porty a jedním Micro USB portem, kterým lze připojit kompatibilní USB zařízení, jako jsou tiskárny, fotoaparáty nebo flash disky. Zejména při video hovorech oceníte zabudovaný mikrofon, 2wattové reproduktory a 720p HD webkameru. Pro připojení na internet AOC vybavilo Smart All-in-One monitory RJ45 jackem a WiFi modulem. Pro připojení externího audio systému mají také 3,5mm jack.

Oba modely přicházejí na trh v černostříbrném provedení a jsou vybaveny inteligentním stojanem, díky kterému je lze naklonit v rozmezí 15°-57°. Další technické vlastnosti jednotlivých modelů včetně cen naleznete v následující tabulce:

Technické vlastnosti a doporučené ceny bez DPH:

Model

a2272Pw4t

a2472Pw4t

Velikost panelu

21,5″ (54,6 cm)

23,6″ (59,9 cm)

Cena

11 800 Kč

12 000 Kč

Procesor

NVIDIATegra T33 Quad Core @ 1.6 GHz

Operační paměť

2 GB DDR3

Operační systém

Android 4.2

USB

2 x USB 2.0

1 x Micro USB

Paměť

8 GB eMMC Flash (možnost rozšíření pomocí SDHC)

WiFi

802.11 b/g/n

Konektory

VGA, HDMI, RJ45 Ethernet, 3,5 mm audio jack

Čtečka paměťových karet

1 x SDHC

Webkamera

720p (HD), včetně mikrofonu

Reproduktory

2 x 2 W

Panel

ADS (IPS) s WLED podsvícením

Rozlišení

1920 x 1080 @ 60 Hz

Kontrast

1000:1 (typ.), 50 M:1 (dyn.)

Jas

250 cd/m²

Odezva

5 ms GTG

Pozorovací úhly

178° (H/V) (CR≧10)

Náklon

15° – 57°

 

###

 

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Mimořádně široká produktová řada monitorů této značky získala spoustu různých ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Centrála v Amsterodamu pečuje o trhy v západní Evropě, v oblasti Středního východu a v Africe, zatímco pobočka v Praze má na starosti trhy ve východní Evropě a v zemích spadajících do Společenství nezávislých států (CIS – Commonwealth of Independent States). Prostřednictvím sítě místních prodejních týmů AOC spolupracuje se všemi hlavními IT distributory a prodejci.

Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.