VMware ocenil své nejúspěšnější partnery v České republice a na Slovensku

Společnost VMware uspořádala ve dnech 11. a 13. března konferenci „Den s VMware“, dopolední část byla určena pro zákazníky, odpolední pro partnery. V Praze a Bratislavě se sešli zástupci firem a IT specialisté, aby společně diskutovali o novinkách v oblasti cloud computingu a virtualizace a jejich přínosech pro rozvoj podnikání. Pro účastníky byly připraveny prezentace na téma softwarově definované úložiště, zálohování, automatizace a novinky v portfoliu VMware. (TZ)

Součástí partnerského programu bylo vyhlášení nejúspěšnějších partnerů za rok 2013. První místo v hlavní kategorii „Nejvyšší roční obrat“ získala společnost DELL Computer, spol. s r. o. Mezi oceněnými partnery byly také společnosti M-COM LAN solution, spol. s r.o., ORBIT s.r.o., AutoCont CZ a.s., EMWAC Group s.r.o. a Fujitsu Technology Solutions s.r.o.

Kompletní výsledky cen „Partner roku“:
Nejvyšší roční obrat:
DELL Computer, spol. s r. o.

Skokan roku (nejvyšší nárůst obratu v uplynulém roce):

ORBIT s. r. o.
Nejvyšší roční obrat v kategorii Operations Management:

ORBIT s. r. o.

Nejvyšší roční obrat v kategorii End – user Computing:

M-COM LAN solution, spol. s r.o.
Technologický partner roku:

EMWAC Group s. r. o.
Největší projekt roku:

Fujitsu Technology Solutions s. r. o.
Partner s nejvyšším počtem transakcí:
AutoCont CZ a. s.

O VMware

Společnost VMware je lídrem v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, které umožňují firmám všech velikostí dosahovat lepších výsledků v podnikání v éře cloudu. Zákazníci se na společnost VMware spoléhají při revoluční změně způsobu jak budovat, dodávat a používat informační technologie tak, aby přesně odrážely jejich potřeby. S tržbami ve výši 4,61 miliardy USD v roce 2012 má VMware více než 500 tisíc zákazníků a 55 tisíc partnerů. Společnost sídlí v Silicon Valley a disponuje pobočkami po celém světě.

Další informace o společnosti VMware naleznete na adrese http://www.vmware.com