Efektivita a bezpečnost v jednom: Philips Cloud Monitor Base

Praha, 20. 3. 2014: Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic představila inovativní řešení organizace IT infrastruktury pro všechny druhy společností – základnu Philips Cloud Monitor Base. Uživatelé jednoduše připojí svůj současný monitor Philips k novému stojanu a jeho prostřednictvím se mohou přímo připojit ke své virtuální pracovní ploše a datům v rámci firemní Virtual Desktop Infrastruktury (VDI). (TZ)

Flexibilita díky All-in-one řešení

Novinka Philips Cloud Monitor Base představuje jednoduché řešení přístupu k VDI. Nabízí všechny výhody uskladnění dat a softwaru přímo na serverech společnosti a ne na koncových stanicích. Zároveň tak minimalizuje potřebu výpočetního výkonu jednotlivých počítačů. Nová základna je dostupná ve dvou verzích – SB4B1927VB pro VMware infrastrukturu a SB4B1927CB pro Citrix.

Philips Cloud Monitor Base se skládá z ergonomického stojanu, ke kterému je možné připojit jakýkoli monitor Philips řady S, P anebo B s úhlopříčkou 19 až 29 palců. Základna se přímo připojí do VDI řešení společnosti, takže už není třeba mít vedle monitoru samostatný počítač anebo notebook. Běžná periferní zařízení, jako jsou klávesnice a myš, se připojují přímo k základně.

Chytrá správa IT

Hlavními přínosy VDI řešení pro společnosti jsou efektivita, bezpečnost a jednoduchost správy podnikového IT. S připojením všech zařízení do VDI prostředí, které je možné řídit z jednoho místa, mohou IT manažeři udržet stabilní a bezpečné pracovní prostředí pro všechny zaměstnance. Data jsou bezpečně uložena v cloudu a synchronizována se serverem, připravena v případě potřeby k okamžitému použití.

Philips Cloud Monitor Base představuje i cenově výhodné řešení, jelikož společnosti mohou využít své současné Philips monitory a nemusí kupovat další hardware. Základnu stačí zapojit do existující virtuální infrastruktury. Možné úspory jsou skutečně velké. Společnosti, které využívají klientskou infrastrukturu s Philips Cloud Monitor Base, výrazně snížily celkové náklady na koupi nových zařízení.

Základna Philips Cloud Monitor Base je dále vybavena širokou škálou konektorů, jako jsou dual DVI výstup pro rozšíření na dva monitory, mikrofon a zvuk pro online meetingy, USB a LAN.

Nová základna Philips Cloud Monitor Base je již dostupná na trhu za doporučenou koncovou cenu 9 000 Kč za model SB4B1927CB a 12 300 Kč za model SB4B1927VB. Uvedené ceny zahrnují sazbu DPH.

 

Název

SB4B1927VB

SB4B1927CB

Řešeni

VMWare

Citrix

Procesor

Teradici TREA 2321

TI DM8148 Cortex – A8 Dual

Paměť: ROM

2Gbit DDR III

2Gbit DDR III X4

Paměť: RAM

256 MB NOR

4 GB EMMC

Velikost monitoru

19″~29″ VESA monitory

Klienti

1:Mnoho

Ergonomie

Výškové nastavení: 120mm+/-5
Pivot: 90 stupňů (-1~ + 91 stupňů)
Otáčení: -65/65
Náklon: -5 stupňů +2/-0 (dopředu), +20 stupňů +0/-3 (dozadu)

Specifikace I/O

Vstup signálu: (2) DVI výstup
USB: (4) USB 2.0
RJ45
Mikrofon vstup
Výstup pro sluchátka

Systém

PCoIP

HDX

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.