V Evropě jde do prodeje nová řada Sony Handycam

Nové modely řady Handycam jsou nabité těmi nejmodernějšími technologiemi, díky nimž se s nimi skvěle pracuje; uživatelé tak mohou zachytit vzácné okamžiky a kdekoliv a kdykoliv si je přehrát. Společnost Sony avizovala jejich uvedení na trh již v lednu 2014 a nyní nastal čas, kdy se nové modely videokamer dostávají do obchodní sítě v Evropě – právě včas před sezonou dovolených!   (TZ)

Modelová řada představená v lednu se rozšíří o nový základní model HDR-CX330. Tato videokamera je ideální pro úplné začátečníky. Jejím „motorem“ je silná dvojice – obrazový procesor BIONZ X a obrazový snímač Exmor R CMOS, díky nimž lze snadno natáčet krásná videa a zachytit i ten nejmenší detail. Optická technologie SteadyShot s funkcí Intelligent Active Mode zajišťuje, že i když nejsou podmínky zdaleka ideální, výsledek bude vždy perfektní. Zabudované technologie jako WiFi a NFC znamenají, že cokoliv natočíte, můžete okamžitě sdílet.

Kompletní informace o nové modelové řadě najdete zde: www.sony.cz

– Konec –

Společnost Sony:

Společnost Sony je přední celosvětový výrobce inovativních audio, video, komunikačních a informačních produktů pro spotřebitelský trh i pro profesionální trhy. Společnost Sony je známá díky svým renomovaným audiovizuálním produktům, jako jsou například HD LCD televizory BRAVIA™, digitální fotoaparáty Cyber-shot™, videokamery Handycam®, digitální zrcadlovky „α“ (vyslovuj alfa), tablety Sony a MP3 přehrávače Walkman®, stejně jako osobní počítače VAIO™ a profesionální produkty pro 3D HD vysílání.

Za účelem získání dalších informací o společnosti Sony Europe prosím navštivte stránku http://www.sony-europe.com. Za účelem získání dalších informací o společnosti Sony Corporation prosím navštivte stránku http://www.sony.net.