Monitor Philips 242G5DJEB oficiálním monitorem pro Mistrovství České republiky v počítačových hrách

Praha, 2. 4. 2014 – Monitor Philips 242G5DJEB byl vybrán jako oficiální monitor pro Mistrovství České republiky v počítačových hrách 2014. Stalo se tak již podruhé v řadě. Svými specifikacemi a využitím nejmodernějších technologií totiž uspokojí i nejnáročnější profesionální hráče, kteří se představí i ve dnech 4. až 6. dubna na již třetí zastávce MČR Tour na veletrhu 4FANS v Praze. (TZ)

Philips_242G5DJEB_low

Philips 242G5DJEB/00

Hry na prvním místě

Herní monitor Philips 242G5DJEB je vybaven všemi moderními technologiemi, které hráči potřebují. Jeho obnovovací frekvence je 144 Hz (Dual-link DVI) při Full HD rozlišení 1920×1080 bodů a době odezvy pouze 1 ms, což hráčům umožňuje plynule sledovat jakýkoli pohyb po obrazovce. Funkce SmartFrame umožňuje snadno odhalit skrývající se nepřátele pomocí zvýraznění určité oblasti na obrazovce. Funkce SmartSize zase umožňuje jednoduše přepínat mezi 10 různými velikostmi obrazovek (17“-24“).

Monitor je též vybaven speciálně vyladěným herním režimem SmartImage, který je lehce přístupný přímo na obrazovce a který poskytuje hráčům mnoho možností nastavení (např. režim FPS, RTS, závody). K rychlému přístupu k herním předvolbám slouží speciální dálkové ovládání SmartKeypad, které hráč může připojit k monitoru.

Hardware pro hry

Philips 242G5DJEB je vybaven 4x USB 3.0 hub s jedním rychle nabíjecím portem.  Vsup signálu je zajištěn prostřednictvím analogového VGA portu, digitálního DVI Dual-linku, HDMI nebo DisplayPortu. Pro maximální pohodlí hráčů je monitor vybaven ergonomickou základnou s výškově nastavitelnou polohou monitoru, náklonem, otočením a funkcí PIVOT. Navíc pomocí MHL technologie k monitoru snadno připojíte svůj mobilní telefon a můžete tak značně rozšířit jeho zobrazovací plochu.

###

O Mistrovství České republiky v počítačových hrách

Mistrovství ČR v počítačových hrách je vrcholnou akcí profesionálního a poloprofesionálního hraní (progamingu) České i Slovenské republiky. Turnaj s dlouholetou tradicí byl obnoven po tříleté pauze v roce 2011 a jeho pořadatelem je od roku 2011 společnost PLAYzone s.r.o. Aktuálně se pod její taktovkou připravuje čtvrtý ročník, který vyvrcholí formou offline finále na veletrhu FOR GAMES. Více na: http://mcr.playzone.cz/

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.