Nové posily v Graftonu

Do pobočky v Ústí nad Labem nastoupila na pozici Branch Managerky Marcela Klačanská, která do Grafton Recruitment přišla po 4 letém působení ve společnosti Manpower. Zde měla jako senior branch manager na starosti pobočku staffing/perm Ústí nad Labem a v roce 2013 i  staff/perm Chomutov. Její předešlá role byla v interním HR odd., kde se podílela na otvírání poboček Tesco Stores v Děčíně a v Kalových Varech.  Je vdaná a má syna. Ve volném čase jezdí na kolečkových bruslích. Mezi její záliby patří také koně a motorky. (TZ)

Pozici Quality Manager pro Českou republiku od dubna 2014 přebírá Gabriela Švadlenková.  V Graftonu pracuje 6 let a začínala na pozici Recruitment Consultant. Posledních 2,5 roku je Branch Managerkou pro pobočku v Jihlavě. Gábina se nyní připravuje na mateřské povinnosti, které vhodně propojí s pracovními povinnostmi vyplývajícími z nové pozice. Ve volném čase ráda chodí po horách nebo jezdí na bruslích.

O společnosti Grafton Recruitment, s. r. o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v roce 1982 v Irsku a patří k předním poskytovatelům personálních služeb a poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi.

Grafton Recruitment, s.r.o. byla založena v roce 1994 a v současné době je zastoupena 14 pobočkami po celé ČR.

Grafton Recruitment nabízí efektivní řešení v otázkách náboru, ať už se jedná o jednorázové vyhledání zaměstnance nebo velkoobjemové nábory pro soukromý i veřejný sektor. Specializuje se dále na agenturní zaměstnávání formou dočasného přidělování. Připravuje také na míru řešení outsourcingu nebo kompletní zajištění servisu náboru řízením celého procesu jako hlavní dodavatel. Patří rovněž mezi přední poskytovatele outplacementových služeb a poradenství nebo výběru zaměstnanců pomocí assessment center, speciálních testů a dodatečně nabízí poradenský servis v oblasti lidských zdrojů.