Samsung GALAXY S5 bude zdarma nabitý prémiovým obsahem

Praha 10. dubna 2014 – Všichni majitelé nového smartphonu Samsung GALAXY S5, který se na českém trhu začne prodávat již zítra, získají zdarma přístup k řadě lokálních i zahraničních aplikací a služeb. Hodnota tohoto dárku dosahuje téměř 16 000 korun. (TZ)

„Aby si spotřebitelé užili svůj nový telefon Samsung GALAXY S5 opravdu naplno, rozhodli jsme jej vybavit rozmanitým obsahem z mnoha oblastí. Uživatelé tak budou mít přehled o aktuálním dění a na své si přijdou i fanoušci sportu,“ slibuje Jan Vaníček, Content Manager společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Dárek od společnosti Samsung v podobě lokálních i zahraničních aplikací a služeb zahrnuje například předplatné titulů z vydavatelství Ringier Axel Springer CZ. Rok budou mít uživatelé zdarma přístup do elektronických verzí deníků Blesk a Sport, půl roku si budou moci užít také elektronický týdeník Reflex.

V nabídce bude i sportovní aplikace Endomondo, včetně ročního předplatného služby Endomondo Premium. Samsung GALAXY S5 se tak stane dokonalým nástrojem pro tréninkové plány uživatelů. V rozvoji profesní kariéry pak pomůže tříměsíční prémiový účet na LinkedIn, který umožní snadno hledat nové profesní kontakty. Nebude chybět ani cloudové úložiště Dropbox s prostorem 50GB na 2 roky zdarma.

Mezi další prémiové aplikace a služby, které budou zdarma přístupné pro všechny majitele smartphonu Samsung GALAXY S5, patří například:

  • Bloomberg Businessweek+: zprávy ze světa obchodu a trendy na trzích společně s exkluzivním obsahem a interaktivními funkcemi. Přístup na 1 rok zdarma.

  • Wall Street Journal: nepřetržité finanční, obchodní a světové zprávy. Půlroční předplatné.

  • Skimble: funkce Workout Trainer přináší tisíce multimediálních tréninků pod vedením odborných trenérů. Tréninky jsou doplněné dynamickými videi s ukázkami jednotlivých pohybů, fotografiemi a textovými pokyny. Půlroční členství v prémiové službě Pro+.

  • Evernote: umožňuje uživatelům organizovat si čas, ukládat nápady a zvýšit produktivitu. Tříměsíční předplatné služby Evernote Premium. Tuto akci lze využít v rámci jednoho účtu.

Kompletní přehled všech aplikací a služeb je k dispozici na http://www.samsung.com/cz/galaxys5/galaxygifts.html, případně přímo v přístroji ve widgetu GALAXY Gifts.

Samsung GALAXY S5 bude na českém trhu dostupný od 11. dubna 2014 nejprve v černém a bílém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 18 499 Kč včetně DPH. Ve čtyřech vybraných značkových prodejnách Samsung – tři v Praze a jedna v Brně – bude prodej zahájen přesně v 11.11 hodin. Prvních 30 kupujících, kteří si pořídí GALAXY S5 v každém z obchodů, dostane zcela zdarma chytrý náramek Gear Fit v hodnotě 4 999 Kč.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.