NETBOX a AIM mění televizní zábavu. Zákazníci si sami vyberou, co a kde chtějí sledovat

Zcela nový přístup k televizní zábavě přináší od dubna operátoři NETBOX a AIM. Nově si zákazníci těchto společností mohou každý měsíc sami vybrat, které kanály a pořady chtějí sledovat. Na výběr přitom mají z více než 150 kanálů, za které by jinak zaplatili vysoké částky. Základní televizní nabídka přitom začíná na 250 Kč vč. pronájmu HD set-top boxu. Vybrané kanály lze navíc sledovat i na mobilu nebo tabletu, k dispozici jsou aplikace pro iOS a Android, které umožňují i vzdálené ovládání domácích set-top boxů. (TZ)

NETBOX i AIM společně představují úplně nový koncept digitální televize, který zákazníkům dává maximální možnost výběru, přičemž cena služby se téměř nemění. Zákazník si aktivuje jeden z tarifů, TV Menší za 250 Kč nebo TV Větší za 450 Kč a za tuto cenu získává přístup k 60, respektive ke 130 kanálům, za které by u konkurence zaplatil výrazně vyšší částku (v ceně je bezplatná zápůjčka HD set-top boxu).

„Každý zákazník si vybere svou vlastní programovou skladbu, kterou může každý měsíc bezplatně měnit, podle nálady nebo požadavků dalších členů rodiny,“ vysvětluje Ing. Aleš Padrta, generální ředitel společnosti SMART Comp. a.s. „Když chci sledovat sport, navolím si více sportovních kanálů, například na úkor hudby, která mě daný měsíc nezajímá. A přitom platím stále jednu cenu a nemusím si objednávat žádné balíčky navíc,“ zdůrazňuje výhody nových tarifů Aleš Padrta.

Každý z tarifů navíc obsahuje základní skladbu kanálů, která je k dispozici všem zákazníkům sítě NETBOX a je k dispozici pro přehrání na mobilních zařízeních s iOS nebo Android. „Služba se jmenuje Moje televize a zákazník může po její aktivaci tyto kanály sledovat na svých chytrých zařízeních, kdekoliv v rámci sítě NETBOX,“ vysvětluje novou funkci Aleš Padrta. „Abychom zákazníky co nejvíce potěšili, od dubna jsme též výrazně zlepšili funkci time-shift, která umožňuje spustit pořady z minulosti. U NETBOXU i AIMU, až 48 hodin do minulosti, jak na set-top boxu, tak i v mobilu nebo tabletu.“ Tuto funkci si zákazníci mohou v dubnu aktivovat na 1 měsíc zdarma v rámci promo akce.

Nové tarify jsou též výrazně jednodušší a odstraňují širokou nabídku tematických televizí, které nabízejí konkurenční poskytovatelé. „Pokud našim zákazníkům nebude stačit výběr základních kanálů, může si aktivovat například Navíc kanál za jednotnou cenu 35 Kč nebo Navíc 5 za 150 Kč. Zákazníci mohou využít další nové funkce, kterou známe ze zahraničí jako ala-carte. Zaplatí jen ten kanál, který chtějí,“ vysvětluje další novinky Martin Havrda z AIM.

V ceně všech tarifů je nově též videorekordér s 10 hodinami záznamu, který lze rozšířit až na 100 hodin. „Nahrávky lze aktivovat vzdáleně přes mobilní aplikace, několik dní dopředu nebo  až 48 hodin zpětně. Následně jsou k dispozici jak v televizi, tak na mobilu nebo v tabletu,“ dodává Havrda.

Cílem nových televizních tarifů je zjednodušit zákazníkům orientaci ve složitých nabídkách různých televizních tarifů a skladeb. Nově si zákazník skladbu vybere sám, pokud mu nebude vyhovovat, jednoduše si ji zdarma přepne na jinou.

Více o značce NETBOX

Značku NETBOX vlastní společnost SMART Comp, a.s., která vznikla v roce 1998. Společnost neustále inovuje, sleduje novinky v oblasti telekomunikačních sítí a poskytuje služby té nejvyšší možné kvality. Její realizační tým vybírá technologie pro infrastrukturu podle toho, jak je prověřena jejich kvalita a spolehlivost ve světovém měřítku (CISCO, Motorola, Dell). Doposud vybudovala více než 100 000 přípojek své optické sítě a je největším tzv. NGA operátorem v České republice. Služby NETBOX jsou dostupné více než 100 školám, úřadům městských částí a dalším subjektů státní správy a samosprávy, nejen na území města Brna, ale i v dalších městech, kde NETBOX působí.

O značce AIM:

Majitelem a provozovatelem značky AIM je společnost Planet A, a.s. Společnost byla založena již v roce 1990 a zaměřuje se výhradně na oblast poskytování kompletních telekomunikačních služeb pod obchodní značkou AIM Networks. AIM pro šíření svých služeb využívá nejmodernější metropolitní optické sítě a vysokokapacitní bezdrátové spoje. V současné době jsou služby AIM dostupné ve více než 27 000 domácnostech v Praze, Mělníku a v Neratovicích a také ve 22 partnerských sítích po celé ČR. Společnost Planet A, a.s. je soukromou akciovou společností se 100% účastí domácího kapitálu. Individuální přístup k zákazníkům při sestavení nabídky služeb v kombinaci s dostupným a rychlým zákaznickým servisem jsou nejdůležitější součásti firemní strategie.