LAMA Plus – Gold business partner společnosti Samsung

LAMA Plus se stala Gold business partnerem společnosti SAMSUNG. „Jako specialista na spotřební materiál našim zákazníkům nabízíme téměř 200 položek spotřebního materiálu Samsung pro tonerový tisk – tonery, válce, odpadní nádobky, pásové jednotky atp. Nově jsme do našeho portfolia zařadili dvacítku nejprodávanějších modelů laserových tiskáren a multifunkcí – černobílých i barevných, abychom mohli uspokojit poptávku našich zákazníků a dostát tak našemu slibu distributora „Postaráme se o Vás…“ uvedla produktová manažerka značky Samsung Petra Funioková (LAMA Plus) a dále dodává: „Dále jsme rozšířili stávající sortiment karet Secure Digital značek Verbatim, TDK, Kingston a Goodram o karty Samsung. V nabídce tak máme téměř 100 položek SDHC.“ (TZ)

Jaromír Štěpán – Partner Business Manager ze společnosti Samsung – seznámil partnery s výše zmíněnými novinkami v dubnu na jarní roadshow společnosti LAMA Plus.

O společnosti LAMA Plus

LAMA Plus s.r.o. je ryze českou obchodní společností. Profiluje se jako komplexní zdroj spotřebního materiálu a doplňků pro IT resellery v rámci evropského kontinentu. Společnost je přímým dovozcem originálních materiálů stejně jako cenově dostupnějších materiálů kompatibilních. LAMA Plus je v ČR jediným autorizovaným distributorem výhradně spotřebního materiálu řady předních světových výrobců, např. Hewlett-Packard, Epson, Lexmark, OKI, Brother, Verbatim, Imation, TDK, Goodram, DataTresorDisc. Svým partnerům nabízí také produkty dalších renomovaných značek – Samsung, Canon, Xerox, IBM, Konica Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera Mita, Toshiba, … LAMA Plus je výhradním distributorem kompatibilních produktů Fullmark, Copygraph, UP, baterií Polaroid a počítačových doplňků All new, N-Face, E-Blue, Enzatec, Team Scorpion v ČR a SR. LAMA Plus získala v anketě ChannelWorld Awards 1. místo v kategorii Specializovaný distributor roku 2013.

LAMA Plus se odlišuje od ostatních obchodních firem v této oblasti v ČR také vlastní produkční řadou značky LOGO. Tato ojedinělá kolekce počítačových doplňků a spotřebního materiálu pro výpočetní a kancelářskou techniku je symbiózou kvality, atraktivního balení, které výrazně podporuje prodejnost, a nejvýhodnějších cen. Společnost LAMA Plus dodává zboží prodejcům, systémovým integrátorům i renomovaným obchodním řetězcům po celé ČR. Firma má své zastoupení také na Slovensku a v Polsku odkud zásobuje země Evropské unie i další státy Evropy (cca 15 zemí). Již tradičně společnost LAMA Plus vystavuje na veletrzích CeBIT a Paperworld v Německu.

Více informací naleznete na www.lama.cz a
www.logoland.eu

Distributor LAMA Plus s.r.o. v listopadu roku 2005 založil síť SMAT – síť maloobchodních prodejen specializovaných na spotřební materiál a počítačové doplňky pro kancelářskou a výpočetní techniku. Síť sdružuje 21 prodejen v rámci ČR a SR. Přes 12000 produktů spotřebního materiálu a počítačových doplňků pro výpočetní a kancelářskou techniku spolu s odborným poradenstvím může nabídnout kterákoliv z prodejen SMAT.

Více informací naleznete na www.smat.cz nebo www.smat.sk.