Společnost Panasonic představuje displej pro videostěny s úzkým rámečkem

Společnost Panasonic doplnila svou řadu profesionálních LED displejů uvedením 47″ displeje pro videostěny určeného pro prodejní a zábavní aplikace. (TZ)

Displej TH-47LFV5 s přímým LED podsvícením je vybaven extrémně úzkým rámem o šířce pouhých 4,9 mm (od rámu k rámu) pro bezešvé zobrazení na videostěnách a doplňuje stávající produktovou řadu Panasonic pro videostěny, která zahrnuje 55″ displej TH-55LFV50 (verze s vysokým jasem pro prodejní aplikace) a displej TH-55LFV5 (matná verze pro vysílací aplikace a pronajímatele).

Díky stylovému designu a odolnému provedení zamezujícímu poškození přináší displej TH-47LFV5 působivé digitální zobrazení na velké ploše vhodné pro širokou škálu aplikací v oboru audiovize a dohledu.

IPS panel s přímým podsvícením LED Direct a hodnotou jasu 500 cd/m² umožňuje široký pozorovací úhel a disponuje antireflexním povrchem, který omezuje odlesky okolního osvětlení a zaručuje tak vynikající čitelnost i v jasně nasvíceném prostředí.

Tenký rámeček o rozměru 4,9 mm zaručuje jasný, dynamický a přirozený obraz, který je zdánlivě nekonečný a budí dojem jednolitosti. V silné konkurenci dalších digitálních zobrazovacích zařízení je TH-47LFV5 díky své Full HD kvalitě zárukou upoutání pozornosti.

Displej Panasonic TH-47LFV5 má hloubku pouhých 109 mm, nízkou spotřebu energie a vylepšené úrovně černé i kontrastní poměr.

Díky použití vysoce odolného panelu a elektronických komponent lze displej provozovat nepřetržitě, což jej činí ideálním pro instalace na veřejných místech a dohledových stanicích.

Silný kovový rám chrání zařízení před otřesy a zároveň dokáže zabránit jeho deformaci v důsledku působení tepla.

Další informace naleznete na webu panasonic.net/prodisplays

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje a odolné mobilní počítače. S přibližně 500 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 68 miliard euro ve fiskálním roce končícím 31. března 2013. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/