HyperX představuje herní náhlavní sadu HyperX Cloud

Praha, Česká republika – 28. dubna 2014 – HyperX®, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení herní náhlavní sady HyperX Cloud. Pro náhlavní sadu HyperX Cloud jsou charakteristické velmi pohodlné náušníky a větší reproduktory ve sluchátkách, aby hráči měli zaručeno co nejlepší pohodlí a vynikající zvuk i během dlouhých herních bitev. (TZ)

U náhlavní sady HyperX Cloud jsou použity náušníky z pěnového materiálu s tvarovou pamětí a měkký, kůží polstrovaný hlavový pásek s možností individuálně upravit jeho přítlak, což zajišťuje větší pohodlí a styl. Konstrukce používá uzavřená sluchátka zakrývající celé ucho, čímž pomáhá blokovat hluk okolí a hráč se může hlouběji ponořit do hry. Výměnné polštářky náušníků jsou z vlněného sametu (veluru) a umožňují hráčům slyšet dění v jejich okolí a současně nepřijdou o žádný dialog nebo výbuch a palbu s čistým a kvalitním zvukem, který jim zprostředkovávají velká sluchátka o průměru 53 milimetrů. Náhlavní sada HyperX Cloud má také oddělitelný mikrofon a pro vyšší odolnost je vyrobena z hliníku.

„Divize HyperX spolupracovala se švédským výrobcem QPAD, abychom společně vytvořili náhlavní sadu, která nabídne špičkový zvuk a pohodlí i při dlouhém hraní. Výsledkem je výborné spojení, protože společnost QPAD je v celé Evropě vyhlášena jako výrobce vysoce kvalitních herních periférií,“ řekl Edward Baily, obchodní ředitel divize HyperX. „Jsme přesvědčeni, že hráčům uběhnou celé hodiny, aniž by pocítili, že mají náhlavní sadu HyperX Cloud nasazenou.“

Náhlavní sada HyperX Cloud je kompatibilní s běžnými počítači a konzolemi PS4™, jakož i s chytrými telefony a tablety. Je oficiální náhlavní sadou v soutěžích Intel Extreme Masters, Alliance Gaming, CNB e-Sports Club, SK-Gaming a Team Liquid. Na náhlavní sadu HyperX Cloud se vztahuje dvouletá záruka a vyznačuje se legendární spolehlivostí značky HyperX. V České republice bude k dostání u prodejce Alza.cz za doporučenou maloobchodní cenu 2499 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.kingston.com/hyperxcloud.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR3, SSD disky, USB flash disky a náhlavní sady. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescomPAX.

Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

Náhlavní sada HyperX Cloud:

  • Typ převodníku: Dynamický, uzavřený, ø 53 mm

  • Frekvenční charakteristika: 15 Hz – 25 kHz

  • Hladina akustického tlaku (SPL): 98 ± 3 dB

Mikrofon náhlavní sady HyperX Cloud:

  • Typ převodníku: Kondenzátorový (elektretový)

  • Směrová charakteristika: Kardioidní (ledvinová)

  • Frekvenční charakteristika: 100 – 12.000 Hz

Další informace o HyperX můžete najít zde:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Twitter: http://twitter.com/hyperx

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/164609?trk=tyah

Google+: https://plus.google.com/u/0/+kingston/posts

O divizi HyperX

HyperX® je divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. Divize HyperX byla založena v roce 2002 a má sídlo v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na telefonním čísle +44 (0)1932 738888 nebo na internetové adrese www.kingston.com/us/memory/hyperx.