Jan Svoboda posiluje vedení ACOMWARE a je tváří nového projektu Eshopista.cz

Praha, 28. 4. 2014 – Jan Svoboda, zakladatel a ředitel společnosti NetDirect, jež se v době jeho působení stala největším středoevropským výrobcem e-shopů, získal podíl ve specializované konzultační společnosti ACOMWARE. Naposledy působil ve funkci jednatele společnosti Allegro Group. (TZ)

Jan Svoboda bude mít v nové roli na starosti e-commerce partnery a vybrané interní projekty. Stal se také tváří cyklu moderovaných diskusí Eshopista.cz, které sám moderuje. Jednotlivé díly této diskusní platformy nabídnou návštěvníkům zajímavé příběhy a zkušenosti předních osobností české e-commerce.

„ACOMWARE je dlouhodobě rostoucí společností. Orientuje se na atraktivní segment a poskytuje v něm kvalitní odborné služby. Jako společník budu přispívat k růstu firmy a některých nových aktivit, jako je například zmíněný Eshopista.cz, který odstartoval první diskusí 24. dubna v Praze se 100 účastníky,“ říká Jan Svoboda.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE s.r.o. je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní emailing.

 Mezi naše klienty patří významní hráči na trhu – e-shopy i retailisté: Tescoma, Astratex.cz, Yves Rocher, Expert ČR, Oxalis.cz, VašeČočky.cz, Conrad Electronic ČR, Kytary.cz a další. Za 11 let fungování jsme obsloužili přes 2 000 internetových projektů.

Tým ACOMWARE tvoří více než 30 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce také nabízíme klientům řadu případových studií, analýz, školení a workshopů. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli – Eshopista.