Logitech Ultrathin Keyboard Folio nabízí klávesnici a ochranné pouzdro v jednom pro nový Samsung Galaxy Tab 4 10.1

Praha, Česká republika — 5. května 2014 — Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes oznámila rozšíření své oceňované řady příslušenství pro tablety o nový model Logitech Ultrathin Keyboard Folio určený pro nový Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Logitech Ultrathin Keyboard Folio je precizně navržený produkt s využitím nejmodernějších materiálů, který nabízí vestavěnou Bluetooth® klávesnici s klávesovými zkratkami pro systém Android™ a prostornými klávesami pro rychlé, intuitivní a přesné psaní. (TZ)

„Společnost Logitech vytvořila Ultrathin Keyboard Folio proto, aby uživatelé nového Samsungu Galaxy Tab 4 10.1 mohli dopřát svému tabletu ochranu, a zároveň aby mohli rozšířit své možnosti při jeho používání a být produktivnější, “ říká Isabela Sulima, regionální marketingová manažerka společnosti Logitech. „Optimalizovaná klávesnice umožňuje pohodlné psaní, dvoustupňový stojánek zase usnadňuje jakoukoli činnost, od psaní emailů až po sledování filmů nebo hraní her.”

Logitech Ultrathin Keyboard Folio má štíhlou klávesnici s prostornými klávesami a řadou klávesových zkratek pro Android, takže přináší větší pohodlí a intuitivní, rychlé a přesné psaní. Abyste  ještě lépe využili všechny funkce svého tabletu Samsung Galaxy Tab 4 10.1, nové pouzdro s klávesnicí také slouží jako dvoustupňový stojánek se dvěma ideálními pozicemi: horní pro psaní a spodní, při níž tablet zakrývá klávesnici a vy tak můžete pohodlně procházet jakýkoli obsah.

Systém SecureLock přidržuje váš Samsung Galaxy Tab 4 10.1 pevně uchycený, a přitom je snadné tablet vložit do pouzdra či jej z něj vyjmout. Ochranné klávesnicové pouzdro je vytvořené z odolných materiálů odpuzujících vodu, a tak chrání přední i zadní stranu vašeho tabletu před náhodnými pády, škrábanci či politím.

Cena a dostupnost

Logitech Ultrathin Keyboard Folio pro Samsung Galaxy Tab 4 10.1 bude k dispozici v české republice úpočátkem května 2014 na eshopu www.logitech.cz a později u vybraných pro dejců, a to za doporučenou koncovou cenu 2769 Kč. Více informací najdete na stránkách www.logitech.cz nebo na našem blogu.

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).