Software NEWTON Dictate 4 nyní jako elektronická licence

Společnost NEWTON Technologies,a.s., která je výrobcem softwaru NEWTON Dictate 4, uvádí do prodeje elektronické licence tohoto unikátního nástroje pro tvorbu dokumentů pomocí hlasu. (TZ)

Zákazníci mají na výběr ze dvou elektronických licencí softwaru NEWTON Dictate 4 Start (1.090,- Kč s DPH) a Business (11.990,- Kč s DPH), které jsou oproti krabicovým verzím výrazně zlevněny.

Proces koupě elektronické licence je velmi jednoduchý. Zákazník si zakoupí elektronickou licenci vybrané verze softwaru NEWTON Dictate 4 a do několika minut od zaplacení obdrží na email licenční kód i odkaz pro stažení programu.

Při uvedení elektronických licencí spolupracuje společnost NEWTON Technologies,a.s. se společností Alza.cz a.s., největším prodejcem počítačů a elektroniky. Alza.cz koncem roku 2012 spustila unikátní systém prodeje elektronického obsahu. Zákazník po zakoupení elektronické licence NEWTON Dictate  4 má tak možnost kdykoliv licenční kód či instalační soubor vyhledat ve správě svého uživatelského účtu na Alza.cz.

„Svým zákazníkům chceme poskytnout maximální komfort a nezanedbatelnou úsporu času. U přepisovacího softwaru NEWTON Dictate 4, kterým lze rychle a pohodlně vytvářet dokumenty, je až nutností službu nákupu elektronické licence nabídnout. „ říká Ing. Petr Herian, ředitel společnosti NEWTON Technologies,a.s.

Pro dosažení kvalitně nadiktovaného textu s přesností až 98 % je nezbytné dodržet pravidla správného diktování, ale především používat k diktování kvalitní směrový mikrofon. Zákazník by tuto skutečnost neměl opomenout. Proto doporučujeme zákazníkům, aby si ověřili kvalitu vlastního mikrofonu, případně si mohou zakoupit mikrofon uvedený v doporučeném příslušenství na Alza.cz.

 NEWTON Technologies, a.s., je lídr českého a slovenského trhu v oblasti technologií hlasového ovládání a automatického přepisu řeči. Vedle diktovacích systémů (software NEWTON Dictate 4.) se věnuje také přepisům záznamů na zakázku, vyhledávání v audiovizuálních archivech, hlasovým analýzám pro call centra, hlasovému ovládání počítače, domácích spotřebičů nebo strojů v průmyslu.

Společnost Alza.cz se zabývá prodejem výpočetní techniky a elektroniky od roku 1994 a dlouhodobě je lídrem českého internetového trhu. Každý rok upevňuje svou pozici a v roce 2013 dosáhla tržeb včetně DPH ve výši 11,1 miliardy Kč a vyřídila přes 3,3 mil objednávek. Denní návštěvnost webových stránek www.alza.cz přesahuje 200 000 uživatelů. Portál www.alza.cz jsou nejnavštěvovanější stránky v oblasti počítačů a elektroniky na českém internetu.