easyJet spouští vyhledávač nejlevnějších letenek a ve spolupráci s Flightradar24 přidává i možnost sledování letu v reálném čase

easyJet, největší zahraniční dopravce na letišti Václava Havla, od června přidá na svou stránku easyJet.com dvě nové funkce. Díky intuitivnímu a rychlému vyhledávači budou moci zákazníci snadno hledat nejlevnější lety v rámci měsíce, kdy chtějí letět. Dále díky partnerství s webovou stránkou Flightradar24 společnost vylepšila svůj nástroj na sledování letů „Flight Tracker“. Ten umožní cestujícím, jejich přátelům a příbuzným sledovat pohyb letadla na mapě v reálném čase. (TZ)

„Chceme zákazníkům co nejvíce usnadnit cestování a vyhledávač nejlevnějších letenek jim pomůže najít celou škálu našich výhodných letenek v jednoduchém grafickém formátu.“ řekl Peter Duffy, obchodní ředitel společnosti easyJet.

„Naši cestující si zaslouží mít o letu maximum možných informací. Věříme, že možnost sledovat své letadlo v reálném čase a další vylepšení našeho nástroje „Flight Tracker“ si cestující oblíbí,“ dodává Duffy.

„Flight Tracker“ je rychlý a má intuitivní ovládání. Je dostupný na easyJet.com, na mobilní webové stránce a v  iOS & Android aplikacích easyJet.

Společnost easyJet také nedávno představila tzv. „push“ notifikace, které mohou zákazníci s iOS zařízeními dostávat jako automatické zprávy o aktualitách týkajících se jejich letů v jednotlivých fázích. Jediným kliknutím se pak mohou dostat na příslušnou stránku aplikace, která je ve spojení s operačním kontrolním centrem v Lutonu.

Od spuštění aplikace v prosinci 2011 si jí stáhlo již více než 8,6 milionu lidí. easyJet i nadále investuje do mobilních technologií a easyJet.com je celosvětově třetí nejhledanější webovou stránkou letecké společnosti s roční návštěvností dosahující skoro 400 milionů ročně.