Hrajte na MS v hokeji proti Jaromíru Jágrovi a vyhrajte telefon Huawei Ascend Y530 z limitované edice s jeho podpisem

Praha, Česká republika, 16. května 2014: Společnost Huawei, přední světový dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), která je od podzimu 2013 hlavním partnerem hokejového klubu Rytíři Kladno, aktivovala své partnerství s ikonou kladenského a zároveň celého českého i světového hokeje Jaromírem Jágrem. Využila k tomuto platformu aplikace Fantasy sport http://fantasy.sport.cz/hokej, která funguje na portálu Seznam.cz (Sport.cz), kterou pro ni připravila společnost SportClient. (TZ)

Soutěžící mají možnost si každý den v průběhu konání MS v hokeji zahrát ve „Fantasy“ přímo proti Jaromíru Jágrovi, který každý den sestavuje ve speciální aplikaci svůj ideální tým. Výherci získají každý den telefony z limitované edice modelů Huawei Ascend Y530 s laserem vygravírovaným podpisem Jaromíra Jágra a podepsané puky s osobním věnováním. Ceny bude výhercům předávat po skončení MS osobně slavná 68! Cílem této aktivity je dále prohloubit povědomí o značce Huawei a zároveň promovat novou řadu mobilních telefonů Huawei Ascend Y530.

Chytrý mobilní telefon Huawei Ascend Y530, který je od dubna dostupný u operátorů O2 a T-Mobile, u všech velkých online prodejců a ve volné distribuci v klasickém černém nebo v bílém provedení, je všestranným mobilním zařízením pro každého, kdo požaduje inteligentního pomocníka pro spojení se světem za bezkonkurenční cenu 3.590,- Kč. Telefon je určen zejména pro dospívající generaci a pro ty, kteří se chystají se smartphonem teprve začít, a to nevyjímaje seniory, kteří si telefon oblíbí především díky jednoduchosti ovládání nebo velkému displeji. Ascend Y530 má skvělé konstrukční zpracování s pogumovaným texturovaným povrchem, který je velmi příjemný na dotek. Disponuje rozměrným a kvalitním 4,5 palcovým IPS displejem s dostatečným rozlišením pro dobrou viditelnost a díky zaobleným hranám padne skvěle do ruky a ideálně se ovládá.

O Huawei Consumer Business Group

Ke konci roku 2013 se výrobky a služby Huawei používají ve více než 140 zemích a slouží více než třetině světové populace. Huawei rovněž po celém světě založila více než 16 výzkumných a vývojových center, mimo jiné ve Spojených státech, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Spotřebitelská divize patří mezi tři hlavní divize společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, mobilní širokopásmová zařízení, domácí zařízení a cloudové služby. Společnost Huawei se umístila na třetím místě v celosvětovém prodeji chytrých telefonů za rok 2013 a vykázala největší nárůst prodaných jednotek mezi předními prodejci. Cílem této divize je prostřednictvím společnosti Huawei přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celý svět možností a vytvářet mimořádné zážitky pro lidi na celém světě.

Pro více informací navštivte Huawei na consumer.huawei.com/cz nebo huaweidevice.cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Facebook – CZ/SK: www.facebook.com/HuaweideviceCZSK

Twitter: www.twitter.com/HuaweiDevice

Google+: plus.google.com/+HuaweiDeviceCo

YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

Flickr: www.flickr.com/photos/Huaweidevice