Partnerství s ONEbit se vyplatí

(21. 5. 2014, Brno) ONEbit hosting v těchto dnech rozšiřuje svůj partnerský program. Doporučením kvalitního hostingu tak mohou klienti získat řadu výhod včetně dvojnásobných provizí. Každý vlastník webových stránek si navíc může zdarma otestovat dostupnost, technickou podporu, spolehlivost a další parametry ještě před tím, než se rozhodne službu zakoupit. (TZ)

Klienti využívající webhostingové služby ONEbit® se mohou nyní zapojit do nového partnerského programu. Ten například nabízí dvojnásobné provize nebo extra prémie za nové objednávky. Nový partner se v průběhu jednoduché registrace může rozhodnout, jaký si zvolí provizní program, tak, aby mu nejvíce vyhovoval.

A co když uživatelé ONEbit hosting neznají? Mohou jej bezplatně vyzkoušet. Společnost nabízí každému zájemci měsíc webhostingu na zkoušku zdarma. Zcela bez závazků. Jednoduše lze otestovat dostupnost, technickou podporu, spolehlivost a další parametry ještě před tím, než se rozhodne službu zakoupit. Tato nabídka platí také pro všechny parkovné domény. K aktivaci zkušebního měsíce stačí vyplnit referenční kód ONEBIT-1M v průběhu objednávky služeb. Pro parkovanou doménu zákazník zadává kód, který obdržel při aktivaci služeb přímo ve své administraci služeb. V případě spokojenosti si zákazník může služby snadno kdykoliv objednat. V opačném případě není uživateli nic účtováno. ONEbit hosting klade velký důraz na spokojenost svých zákazníků a proto také nabízí například garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti nebo prodloužení poskytování služeb zdarma při nedodržení smluvní dostupnosti webu.

Více informací o partnerském programu najdete zde: https://www.onebit.cz/cz/partnersky-program/

PR oddělení

ONEbit hosting

ONEbit hosting v číslech:

ONEbit působí na trhu od roku 2005. Provozuje webhostingové služby pod značkou ONEbit. Rychle se rozvíjející společnost, které má více než 24 000 klientů a jejich počet stále narůstá, klade důraz především na kvalitu poskytovaných služeb a dlouhodobou spokojenost klientů.

Ocenění:

  • 1. místo v soutěži o nejlepší web IT firmy

(ocenění vydavatelství CPRESS Media, a.s.)

  • 1. místo v soutěži TOP HOSTINGY

(kategorie “Nejlepší webhosting PHP + MySQL”)

  • 5. místo v anketě Křišťálová lupa

  • V roce 2010 a 2011 společnost získala prestižní certifikát „Intel® Server Integrator“

  • Společnost je členem programu Intel® Gold Partner