Infor rozšiřuje svůj manažerský tým pro podporu růstu

PRAHA – 27. května 2014 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámila, že Matt Breslin a Lisa Pope nastupují do pozic senior viceprezident s cílem podpořit růst společnosti v oblastech prodeje technologií a cloudu. Ve svých funkcích budou přímo podřízeni Stephanu Schollovi, prezidentu společnosti Infor, a povedou divize Infor Platform Technologies resp. Infor CloudSuite. (TZ)

„Investice společnosti Infor do výzkumu a vývoje přinesly v posledních třech letech čtyřnásobně více produktů než v roce 2010 a jsou znát na růstu prodeje, který překračuje růst celého trhu,“ řekl Stephan Scholl, prezident Infor. „Matt Breslin a Lisa Pope jsou ideálními manažery, kteří podpoří náš růst díky detailnímu porozumění specifickým zákaznickým výzvám a nejnovější technologiím jako Infor ION a Infor Ming.le či Infor CloudSuite přinášejícím významné konkurenční výhody.“

Matt Breslin se připojil ke společnosti Infor jako senior viceprezident divize platformních technologií. Ve své roli bude řídit prodej technologického portfolia Infor zahrnující middleware ION, sociální platformu Infor Ming.le a technologie Infor Analytics. Před svým příchodem pracoval jako viceprezident divize Platform and Analytics ve společnosti SAP a předtím jako prezident technologických produktů ve firmě Oracle. Matt Breslin má 17 let zkušeností v softwarovém průmyslu.

Prodej platformních technologií Infor vzrostl v posledních dvou letech o 1 400 %. Dnes má middlewarové řešení Infor ION více než 2 000 zákazníků a platformu Infor Ming.le více než 41 000 uživatelů.

Lisa Pope je ve společnosti Infor zodpovědná za cloudovou divizi. Ve své roli bude řídit prodej cloudových a SaaS produktů a také program UpgradeX, což je snadná a transparentní cesta k upgradování z on-premise aplikací na Infor CloudSuite. Před firmou Infor pracovala jako senior viceprezidentka ve společnosti QAD a předtím jako viceprezidentka strategických zákazníků ve společnosti Oracle. Lisa Pope má 18 let zkušeností v oblasti podnikového softwaru.

V posledním čtvrtletí Infor realizoval více než 65% meziroční růst prodejů SaaS. Od uvedení Infor CloudSuite, první skupiny odvětvově-specifických aplikací dostupných přes cloud Amazon Web Services (AWS) v březnu tohoto roku uvedl Infor na trh odvětvové sady pro automobilový průmysl, letecký a armádní průmysl, a pro odvětví pohostinství.

Aktuální informace

O společnosti Infor

Infor zásadně mění způsob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70 000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám v oblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady vyznačující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zaměřeným designem, který je jednoduchý, přehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní způsoby nasazení softwaru, které nabízejí nejrůznější možnosti jeho provozování, včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

Zákazníky společnosti Infor je:

  • 19 z 20 největších leteckých výrobců

  • 12 ze 13 největších firem z high-tech průmyslu

  • 10 největších farmaceutických společností

  • 84 ze 100 automobilových subdodavatelů

  • 23 z 50 největších amerických nemocnic

  • 43 z 50 největších průmyslových distributorů

  • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců

  • 5 z 10 největších pivovarů